6 důvodů k započetí třetí světové války

Zveřejněno 06 prosince 2012 autorem FreePub

Listopad 2010. Je třetí světová válka vhodná pro zavedení Nového světového řádu?

Průměrný člověk si může jen stěží představit, proč by třetí světová válka měla být cokoliv, jen ne událost ukončující civilizaci. A přesto, slyšeli jsme rétoriku neoconů, ve které navrhují, že by nová světová válka byla životaschopnou možností k nápravě umírající ekonomiky dolaru. Nebo, možná je to prostě dobrou investicí, pokud jste globalista.

Dokumenty RAND korporace poukazují na touhu po totální válce v zahraničí i doma. Nedávná reaktivace napětí mezi KLDR a Jižní Koreou by mohlo být možným katalyzátorem ve scénáři světové války východ-západ, možná zahrnující i použití jaderných zbraní.

Nicméně, příští světová válka nemusí nutně být požárem, ale mohlo by jít o stabilní, pomalý, chladně vypočítaný design, jak vrhnout do světa strohost a totalitní kontrolu prostřednictvím nařízení, jako jsou ty navrhované Codex Alimentarius a Agendy 21. Brzezinskiho reakce v roce 1974 na otázku, co je to Nový Světový Řád zní: „Musíme změnit mezinárodní systém na globální systém, ve kterém by měly být integrované nové a kreativní síly – nedávno vyvinuté.“ Od té doby integrace byla s velkým efektem používaná USA k začínání válek, kde „teroristické“ režimy mohou být podvráceny nebo demontovány a jejich vlajky (zdroje) polapeny. Čína je v podobné situaci s vazalským státem KLDR, kde mohou porýpat skot, když se jim zachce.

Takže, jestliže jeden dá na myšlení sociopata, mohlo by následovat těchto 6 důvodů, které jsou perfektní k započetí třetí světové války, jadernými zbraněmi, nebo tajně, či další agendy světovlády.

Rozptýlení/Zábava
Regionální konflikty – vojenské i finanční – jsou vystaveny jako do očí bijící hospodářské plenění a technika „rozděluj a panuj“. Po celém světě propukají protesty, jak se lidé probouzejí z otroctví. Současně, high-tech policejní stát se rozvíjí; řešení pro konečnou hru je kriminalizace nezávislosti a kontrola Internetu; a snížením životní úrovně se minimalizuje možnost nákupu i jednoduchých věcí jako je kabelová televize. Největší probuzení je, že exponenciálně roste počet lidí, kteří si začínají uvědomovat, že jejich hlas nemá v politické aréně žádnou hodnotu. Levo-pravé politické paradigma je ve vážném nebezpečí a ještě více bije do očí nedávná akce – Obamovo ocenění ceny za mír Bushovi staršímu. K tomuhle všemu se přidávají hlasy volající po zatčení Bushe juniora za válečné zločiny (a následné zpochybňování, proč by Obama nepodporoval tento soudní proces) a my začínáme vidět známky toho, že lidé jsou vidět skrze Quigley Formula. S takovým populistickým povstáním proti všem formám útlaku se zdá být čas pro maximální rozptýlení.

Nakopnutí dolaru
První věc, která se stala, když padly výstřely mezi Severní a Jižní Koreou, byl let dolaru, stejně jako při jiné krizi. Rusko a Čína oznámili, že právě oni opustili dolar a přesto dolar odmítá zkolabovat i přes základy, které jsou opravdu odporné. Je to skoro, jako kdyby bylo vždycky příliš mnoho krize, když Rusko, nebo Čína něco oznámí. Perfektní načasování. Spíše by to mohla být pokutovací strategie pro dolar, který se odrazil ode dna dříve, než byl zrušen a nahrazen globální měnou. Dolar podporuje premiéru pro novou světovou supervelmoc. Nyní máme dvojí děj finanční i vojenské války vedoucí k témuž cíli. To by mohlo být začátkem měnové a skutečnou strategie třetí světové války nastavené tak, aby koordinovala univerzální kolaps ve prospěch globálních zájmů. A nezapomeňme na jaké měně to vlastně stojí Nový Světový Řád.

Globální hegemonie
Odstranění „darebáckých národů“ je jádrem agendy globalistů, která se snaží konsolidovat do rukou několika málo výkonných regionů. Ve skutečnosti to bylo uvedeno v cíli Trilaterální komise od svého vzniku v roce 1973 pod Rockefellerem a Brzezinskim. Brzezinskiho reakce v roce 1974 na otázku, co je Nový Světový Řád? mluví za vše: „Musíme změnit mezinárodní systém na globální systém, ve kterém by měly být nové a kreativní síly, nedávno vyvinuté, integrovány.“ Od té doby integrace byla použita s velkým efektem v USA k počátkům válek, kde „teroristické“ režimy mohly být podvraceny nebo demontovány a jejich vlajky (zdroje) polapeny. Čína je v podobné situaci s vazalským státem Severní Koreje, kde pasou dobytek, aby mohl být ve vhodné době využit. Čína je nyní pod tlakem globální komunity, aby udržela na uzdě režim. Perfektní, mohou konsolidovat své podíly v podobném duchu jako tomu bylo u USA s Jižní Koreou. Tento nový korejský konflikt by mohl mít dokonalý dvojí účinek na západní svět v oblasti bezpečnosti anglo-amerického zřízení (a dolaru), zatímco Východ se snaží, aby podpora Číny opravila nestability v regionu. A celou tu dobu Rusko a Írán jsou tu pro potenciální konečné řešení.

Válka „cítím se dobře“
Pro ty, kteří nejsou naladěni na větší agendu globalistů, Amerika je v zoufalé potřebě „cítím se dobře“ války…další hrozba ve stylu nacistického Německa – mající v záměrech nespornou globální dominanci. Vstup Číny zleva. Komunistická Čína neodsoudila Severní Koreu za své poslední akce a dala včasné varování USA o námořním vojenském cvičení ve své „výlučné ekonomické zóně.“ Pokud to bude pokračovat, pouze si zlepší svou pozici jako dokonalý společný nepřítel Západu. Ti, kteří jsou přirozeně proti globalismu vidí Čínu jako ukázkový příklad politiky, která povede ke globální tyranii. Válka s Čínou, nebo komunismem obecně, dá Západu více, než jen zrůdu v jeskyni, ale něco, co je skutečně považováno za fyzickou a ekonomickou hrozbu pro západní civilizaci. Masového odporu proti lžím, které vedly k válkám na Blízkém východě, už vyčerpaly bin Ládinovu verzi Goldsteina z orwellovského příběhu. Čas na zavedení skutečné hrozby, jak globalisti ženou kupředu.

Investice do vojensko-průmyslového komplexu
54% federálního amerického rozpočtu je vynaloženo na vojenství ve všech jeho formách, jak pokračuje v expanzi na warp rychlost v zámoří a na ulicích Ameriky. Tradiční zbraně fyzického ničení, stejně jako high-tech zbraně a myslí řízení vojáci, jako vystřižené ze sci-fi, jsou sestaveni s ohledem na blížící se dohled a sledování pomocí biometrie a prediktivní behaviorální kriminologie. Nové války jsou vždy potřeba, zejména regionální konflikty v malém měřítku jako ty, které byly znovu a znovu navrhovány Zbigniewem Brzezinskim a dalšími globalistickými geopolitiky. Nicméně, jejich vlastní spisy ukazují čas, kdy regionální konflikty musí být transformovány do globálních konfliktů, za účelem naplnění konečné agendy – integrování vědecké globální diktatury, která přichází po konsolidaci vynucené třetí světovou válkou. Konečná válka nebude mít jméno, protože to bude globální správa nespoutaně rozpoutaná proti lidem, které systematicky zotročila. Tato konečná válka má jediný cíl:

Depopulace/Vylidnění
Tato část programu je stále obtížná k pochopení pro většinu lidí, ale je nutné položit si otázku, co bude globální správa nabízet, jakmile jejích cílů bude „z chaosu“ dosaženo? Musíme se podívat na výsledky státu po státě v případě, kdy globalistické organizace jako Světová banka nebo MMF převezmou otěže: více chudoby, více nemocí a snížení očekávané délky života. Oni už tajně operovali s „měkkými“ zbraněmi postavenými tak, aby snížily odpor a způsobily neplodnost. Ruský geopolitický analytik Konstantin Sivkov, který věří, že třetí světová válka již začala prohlášením: „Historie ukazuje, že elita sobecké civilizace se nezastaví před lidskými oběťmi, pokud existuje záruka, že sami přežijí v bunkrech.“

Můžeme a nemusíme slyšet ze zpráv o třetí světové válce, ale můžeme hledat známky globální konsolidace, které definují program Nového světového řádu. S každým novým konfliktem a s každým novým právním předpisem se zdá, že tyto známky se stávají den za dnem více zřejmými.

Překlad článku 6 Reasons To Start World War III If You Are A Globalist
activistpost.com/2010/11/6-reasons-to-start-world-war-iii-if.html

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat