Americká vláda tajně vstřikovala do svých občanů plutonium

Zveřejněno 09 prosince 2012 autorem FreePub

Vláda USA v tajném programu injekčně vstřikovala do neznalých občanů vysoce toxické plutonium.

Zní to jako bizarní scénář mučení, které byste očekávali od ilegálních teroristických organizací, ale lidé stojící za tímto zločinem jsou ve skutečnosti lékaři pracující pro vládu Spojených států.

Bez ohledu na zdraví nevinných občanů vládní testeři toužili vidět, jak nevědomí účastníci trpí v důsledku tajných injekcí plutonia.

Začalo to v roce 1945, kdy zaměstnanec v jaderného zařízení Oak Ridge byl při automobilové nehodě. Ebb Cade přežil, ale se účastníkem zneklidňující studie, se kterou nesouhlasil. Je důležité poznamenat, že tento muž byl 53-letý afroameričan, předchozí vládní studie si vybíraly afroameričany a jiné menšiny.

Rasistické sterilizační programy proběhly v letech 1929 až 1974 v rámci přijatých eugenických programů, úředníci tvrdili, že šlo o „vytvoření lepší společnosti“. Většina obětí byly chudé černé ženy, které byly „považovány za nevhodné, aby se staly rodičem“. Jednotlivci již ve věku 10 let byli sterilizováni prostě za to, že nevycházeli se svými spolužáky nebo byli promiskuitní, a mnozí rodiče byli uvedeni v omyl při sterilizaci svých dětí.

>> Americká armáda tajně sprejovala radioaktivní částice v St. Louis
>> Deset chemických útoků Spojených států, které svět ignoruje

Ebb Cade byl přivázán na lůžko se zlomenou rukou a nohou, kde mu doktoři kladli otázky o jeho aktuálním zdravotním stavu. Po zjištění, že byl dobrém zdravotním stavu, mu lékaři tajně vstříkli 10. dubna 4,7 mikrogramů plutonia. Stále ještě není známo, kdo v rámci americké vlády nařídil tento program. V době podání injekce si byli vědci dokonale vědomi negativních účinků spojených s radiací.

S rakovinou a nemocemi z ozáření na vzestupu tito vědci přesně věděli, co dělají – zkoumali účinky izotopu plutonia na živých bytostech. Před zkouškami na Cadeovi, vědci vstříkli injekcí plutonium do zvířat a byli si vědomi závažných nežádoucích účinků. V některých případech byla dokonce zvířata krmena radioaktivním odpadem.

Vědci získali z Cadea během následujících pěti dnů vzorky, aby zjistili, kolik plutonia měl ve svém těle. Také mu odmítli léčit jeho zlomené kosti, vyřízli vzorky z kosti, aby prozkoumali obsah plutonia v jeho kostní tkáni. Patnáct jeho zubů bylo vytrženo pro testování.

Po tom všem Cadea nikdy neinformovali, o co šlo. Jedna zdravotní sestra řekla, že mučený Cade unikl ve středu v noci a jak bylo později zjištěno, zemřel v roce 1953 na srdeční selhání. Je smutné, že Cade nebyl posledním testovacím pokusem.

Následovaly tři další pokusné osoby, onkologičtí pacienty hledající pomoc. Místo léčby dostali pacienti injekci se smrtícím plutoniem, aby vládní vědci viděli účinky. Šedesátiletý muž s rakovinou plic, padesátiletá žena s rakovinou prsu a „mladý muž“ s Hodgkinovým lymfomem, všichni byli otráveni. Třetí z nich obdržel patnáctinásobnou dávku, 97 mikrogramů.

Částečný překlad článku Revealed: US Government Program Secretly Injected Citizens with Plutonium, Uranium
naturalsociety.com/us-government-program-secretly-injected-plutonium-uranium/

Komentáře
  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • neuman zdenek 27.2.2015 at 15.07

    dobry den mužu mit dotas já sem mus a mužu mit prsa prirodně udelaní ja bych chtel byt zenou a nafurt dekují vam za brzou odpovet

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat