False flag: Nukleární vánoce v Americe, viníkem je Írán 1/2

Zveřejněno 07 prosince 2012 autorem FreePub

Ukradené jaderné zbraně – základ false flag útoku v USA?

Existují tvrzení, že bylo ukradeno jedna nebo více atomových bomb, ale tají se to před veřejností, aby se „zabránilo panice“. Tyto jaderné zbraně by mohly být použity extrémisty v amerických městech, pravděpodobně s vazbami na zahraniční špionážní agentury.

Tento scénář je základem televizního seriálu Jericho, který běžel v TV před několika lety. Nicméně ve skutečnosti by šlo o reálné viníky a reálné motivace, oboje za účelem svržení vlády Spojených států a obvinění Íránu jako „obětního beránka“.

Spiknutí je sledováno v rámci Pentagonu, několik vládních agentur a bohatých a mocných extrémistů od Netanyahua a zejména z „Gulf Cartel“ operujícího v Mexiku, který pronikl téměř do všech úrovní veřejné správy, policie a armády.

V překvapivě přímém jazyce prezident Obama toto spiknutí oficiálně potvrdil.

23. listopadu prezident USA na svých oficiálních webových stránkách vydal varování o „vládních insiderech“, kteří plánovali „násilné činy“ proti „vládě a národu“.

I přes veřejnou povahu a závažnost tohoto oznámení a zmíněná drakonická opatření pro „zmírnění“ hrozby prezidenta nikdo z opoziční strany nenapadl, i když obvykle napadají cokoliv, co prezident řekne.

Navíc došlo k naprostému tiskovému výpadku ohledně této tiskové zprávy, která je nápadně vyobrazena na internetových stránkách Bílého domu. Ti, se kterými jsme mluvili na nejvyšších úrovních armády a zpravodajství naznačují, že takové prohlášení nikdy neviděli a že prohlášení tohoto druhu je naprosto šokující.

Všichni to shledali děsivým a to z dobrého důvodu.

Zdroje uvnitř zpravodajské komunity potvrdily, že bývalí klíčoví vojenští pracovníci, někteří zaměstnanci vlády zajišťující bezpečnost jaderných zařízení, jiní trénující sestavování a odpalování „speciálních zbraní“, jsou hledáni a aktivně rekrutováni „militantními extrémisty“, kteří z větší části reprezentují silné mezinárodní korporace.

Ačkoli byla tato skupina původně sledována prostřednictvím protidrogových vyšetřování, tak jejich členství zahrnuje alespoň jeden velký hedgeový fond, nejlepší advokátní kanceláře, hlavní média a dokonce náboženské organizace.

Varování Bílého domu:
„…abychom odradili, odhalili a zmírnili akce zaměstnanců, kteří můžou představovat hrozbu pro národní bezpečnost…Tyto hrozby zahrnují….násilné činy vůči vládě a národu…“

Částečný překlad článku Nuclear Christmas, false flag in America to blame on Iran
presstv.ir/detail/2012/11/28/274939/nuclear-christmas-false-flag-in-us

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat