Rubriky | Ameriky

Tags | ,

Izraelské eskadry smrti se podílely na krveprolití v Sandy Hook

Zveřejněno 23 prosince 2012 autorem FreePub

Masakr dvaceti malých dětí v Sandy Hook nyní vypadá jako teroristický útok, ne jako „vražedná sebevražda.“

Byl „osamělý střelec“ Adam Lanza „obětní beránek“, jak Lee Harvey Oswald popsal sám sebe před tím, než byl „umlčen“ v listopadu 1963?

Michael Harris, bývalý republikánský kandidát na guvernéra ve státě Arizona, ve vysílání zmínil „izraelskou pomstu“ v tom, co nazval „teroristickým útokem v Connecticutu.“

Harris zmínil izraelský „vztek“ proti USA a proti prezidentovi Obamovi. „Izraelem“ myslíme „Netanjahua.“ Cílem bylo dát Americe lekci.

Harris uvedl záplavu rozporů v „krycím příběhu“ a poukázal na následující:
„Fakta se stávají zřejmými. Tohle je další případ, kdy Izrael použil násilí a terorismus, když mu selhala šikana Washingtonu. Izrael se domnívá, že jej Spojené státy hodily přes palubu, zvláště po nedávné válce v Gaze, která umožnila ponížení Izraele v OSN. Jejich reakcí byl teroristický útok cílený na Ameriku a to tím nejohavnějším a nejbrutálnějším možným způsobem, ve skutečnosti jde o „podpis Izraele“ – mrtvé děti, to co připomíná útoky, které zabily tak mnoho dětí v Gaze.“

Washington má z Izraele hrůzu, z jejich silného lobby a vztahu s organizovaným zločinem. Bývalý senátor Chuck Hagel, který pomohl odhalit tyto skutečnosti, bude pravděpodobně jmenován ministrem obrany i přes hlasité protesty z Izraele.

Izraelské noviny dodaly další věrohodnost Harrisově analýze, když vydaly následující prohlášení týkající se pravděpodobné nominace Hagela:

„Výroky Chucka Hagela a jeho akce týkající se Izraele vyvolaly vážné obavy u mnoha Američanů, kteří se starají o Izrael,“ řekl výkonný ředitel Republikánské ždovské koalice (RJC) Matt Brooks. „Židovská komunita a každý Američan, který podporuje silné americko-izraelské vztahy má důvod k poplachu, co se týče Hagela a jeho jmenování na takovou důležitou pozici.“

„Jmenování Chucka Hagela by byla facka do tváře pro každého Američana, který se obává o bezpečnost Izraele,“ prohlásil.

Dále citace rozhovoru s Hagelem z roku 2006:
„Politická realita je…izraelské lobby děsící spoustu lidí. Vždy jsem argumentoval proti některým hloupým věcem, které dělají, protože si myslím, že nejsou v zájmu Izraele. Nemyslím si, že je to pro Izrael chytré.“

Hagel také řekl, že si nemyslel, že by někdy podepsal jeden z dopisů American Israel Public Affairs Committee (AIPAC), které pravidelně kolují a demonstrují podporu Izraele nebo tvrdý postoj proti subjektům, jako je například Írán.

„Nechtěl jsem podepsat ten dopis, protože to byl hloupý dopis … Nejsem izraelský senátor, jsem senátor Spojených států.“

Během rozhovoru Mike Harris vysvětil své důvody pro hledání Izraele jako odpovědného za Sandy Hook, řekl:
„To je přesně to, co udělal Izrael v Norsku; politická strana, která odhlasovala sankce proti Izraeli byla na oplátku napadena „osamělým střelcem,“ který zabil 77 dětí. Tohle dělá Izrael vždy, jde po dětech. Dělá to denně v Gaze. To je to, co se stalo v Norsku. To je to, co se stalo v Sandy Hook. Nikdo již nežere teorii osamělého střelce, už vůbec ne Gabby Giffords, ani střelce v Auroře na promítání Batmana, určitě ne Breveika a určitě ne to, co se stalo v Connecticutu.“

Po Harrisově vysílání klíčoví členové armády a policie kontaktovali Veterans Today a plně podpořili jeho analýzu.

Jeden generál řekl: „Harris udeřil hřebík na hlavičku, nyní někdo promluvil.“

Dny běží a klíčové otázky týkající se Sandy Hook byly debunkovány. O teorii „osamělého střelce“ koluje virální e-mail:
„Podle oficiální verze byl Adam Lanza nalezen s občanským průkazem svého staršího bratra, který nebyl ukraden. Nicméně jeho starší bratr Ryan, o kterém policie tvrdila, že byl velmi spolupracující, řekl, že svého bratra neviděl od roku 2010. Kde vzal Adam občanku svého bratra? Proč Ryan nenahlásil její krádež?“

Podle oficiální verze měl Adam Lanza na sobě černý outfit s maskou a neprůstřelnou vestu. Proč by chtěl skrýt svou identitu a proč by měl nosit neprůstřelnou vestu, pokud měl v plánu se zabít?

Patolog tvrdí, že všechny rány byly způsobeny puškou nebo jinou dlouhou zbraní, policie/FBI tvrdí, že škola byla posetá puškovým střelivem ráže .223. Nicméně Adam Lanza byl nalezen mrtvý pouze s krátkými ručními zbraněmi – puška byla nalezena v kufru jeho auta. Pak tedy nemohl střílet z pušky a být vrahem. Kdo tedy?

Podle oficiální verze byly vraždy omezeny na dvě učebny. Tak proč tolik dětí řeklo, že zavíralo oči při odchodu z budovy?

Proč se opakovaně objevují zprávy, že paní Lanzová byla učitelkou v mateřské školce a že umřela ve škole, když oficiální verze tvrdí, že nebyla se školou spojena a že byla zabita doma?

Co se stalo se zprávou, že přítelkyně Adama Lanzy a další přítel jsou pohřešováni v New Jersey?

Co se stalo s mužem, který byl chycen v černé bundě a maskáčových kalhotách u školy? On ve skutečnosti na rodiče křičel: „To jsem nebyl já.“ Kdo to byl a co tam dělal?

Co se stalo s tmavou dodávkou nebo SUV, kterou policie obklíčila na parkovišti nebo kaštanový sedan s tmavým zadním oknem, který hledali?

Oficiální verze je, že Nancy Lanzova byl sběratelkou zbraní, která dodržovala zákon. V Connecticutu je 20-letým lidem zakázáno kupovat nebo nosit zbraně, tak proč by měl její „autistický“ syn přístup ke zbraním a munici?

Částečný překlad článku Israeli death squads involved in Sandy Hook bloodbath: Intelligence analyst
presstv.ir/detail/2012/12/18/278706/israeli-squads-tied-to-newtown-carnage

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat