Rubriky | Video

Lidstvo se blíží ke svému porodu

Zveřejněno 14 prosince 2012 autorem FreePub

Lidská historie může být rozdělena na tři hlavní období, která jsou podobná vývoji lidského embrya – tři trimestry. Po celou naší historii jsme expandovali, dobývali, stavili, ničili, restrukturalizovali a znovu stavěli, jak jsme se nadále vyvíjeli.

Lidstvo se nadále rozšiřuje po světě, dokud nakonec nedobudeme všechno. Lidský plod dosahuje této podmínky v 38. týdnu svého vývoje. Pro dítě je matčino lůno to nejpohodlnější místo, ale přesto je toto období pouze mezistupněm.

Cílem je porod a proto je nemožné zůstat nadále v matčině lůně. Během porodu matčino tělo produkuje obrovské množství adrenalinu, aby se dítěti pomohlo k porodu, protože proces porodu je poměrně obtížný a pro dítě bolestivý.

Podobně lidstvo dosáhlo vrcholové etapy svého vývoje a pokračujeme v souladu s principy dříve navrženými. I když nemáme ponětí, co dělat dál, tak to neznamená, že neexistuje žádný obecný plán našeho vývoje.

Příroda operuje svým vlastním programem, který nás ovlivňuje, nutí nás narodit se prostřednictvím krizí, katastrof, epidemií a válek. Po tomto porodu se bude dítě nadále rozvíjet, dosáhne zcela mimo svět svého lůna.

I my potřebujeme konečně splnit cíle našeho stvoření. Jak to uděláme?

7,000,000,000 in HD by salaxaddin

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat