Okultní symboly na letišti v Denveru – Úvod

Zveřejněno 17 prosince 2012 autorem FreePub

Apokalyptický kůň s rudě žhnoucíma očima? Ranvej ve tvaru hákového kříže? Děsivé nástěnné malby?

Divná slova a symboly na podlaze? Gargoylové sedící v kufřících?

OK, tohle místo je děsivé, jde o letiště v Denveru.

Vážně, na tomto místě je tolik nezvyklostí, že by se o tom dala napsat obsáhlá kniha. Toto místo a jeho umělecký styl tak mnohé lidi přesvědčilo, že jde o něco víc než jen letiště, doslova jde o katedrálu New Age plnou okultních symbolů a odkazů na tajné společnosti. Toto místo není jen směsí okultních symbolů, jak si někteří můžou myslet. Jde o soudržnou kolekci symbolů, která reflektuje filozofii, víru a cíle globálních elit. Denverské mezinárodní letiště je největší letiště v Americe a stálo přes 4,8 miliard dolarů. Vše týkající se tohoto letiště bylo puntičkářsky naplánováno a to vše z nějakého důvodu.

Letiště
Samotné zařízení letiště vytváří tuny otázek ohledně skutečného účelu této mega stavby. Početné „kreativní“ teorie tvrdí, že jde o podzemní vojenskou základnu, mimozemské nebo reptiliánské stvůry. Jsem si vědom, že je to možné, takže si pospojujeme zdokumentovaná fakta.

Letiště bylo postaveno v roce 1995 na 13 800 hektarech. Jeho stavba donutila zavřít mezinárodní letiště v Stapletonu, i když používalo více bran a ranvejí než to v Denveru. Náklady byly zpočátku odhadovány na 1,7 miliard dolarů, ale ve finální fázi projektu se vyšplhaly na 4,8 miliard, což je 3,1 miliard dolarů nad rámec rozpočtu. Další nesrovnalosti se týkají konstrukce letiště:

– Na různé části letiště byli najati různí dodavatelé. Poté, co bylo vše hotovo, tak dostali padáka. Tohle vede mnohé k tomu, že šlo o strategii, aby si nikdo neudělal celkový obrázek o projektu.

– 84 milionů kubických metrů země bylo přesunuto, což je více, než je obvykle potřeba. Objevují se tak podezření, že by mohlo být něco ukryto v podzemí.

– 5 300 mil optických vláken bylo instalováno pro komunikaci (pro porovnání je to v USA od pobřeží k pobřeží zhruba 3 000 mil)

– Tankovací systém dokáže pumpovat 1 000 galonů leteckého paliva za minutu. Takové množství je absolutně absurdní pro komerční letiště.

– Z celého světa byla dovezena žula, i když byl projekt značně nad rámec rozpočtu.

– Stavba obrovského systému tunelů (můžou v nich jezdit nákladní vozy) a podzemní vlaky. Většina z toho se nyní nevyužívá.

Analýza dostupných dat dochází alespoň k jednomu závěru: tato gigantická stavba bude nakonec mnohem větší než jakékoliv běžné komerční letiště. Má kapacitu vypořádat se s obrovským množstvím lidí a vozidel, což vede k tomu myslet si, že může být použita jako vojenská základna a někteří dokonce tvrdí, že by v budoucnu mohla být využita jako civilní koncentrační tábor. Já toho nejsem zastáncem, protože pro taková tvrzení nemám důkaz. Nicméně chápu, že by takové plány byly přísně tajné. Podívejme se nyní na umění, které je vyobrazeno na letišti v Denveru.

Pokračování příště…

Částečný překlad článku Sinister Sites – The Denver International Airport
vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-the-denver-international-airport

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat