Přes 10 tisíc vojáků USA-NATO připraveno k invazi do Sýrie

Zveřejněno 09 prosince 2012 autorem FreePub

Již potřetí za posledních 10 let Spojené státy shromažďují vojáky u hranice země ze Středního východu.

USS Eisenhower, americká letadlová loď, která má osm letek stíhacích bombardérů a 8 000 mužů, připlula 6. prosince k syrskému pobřeží, což naznačuje, že se USA připravují pro potenciální pozemní intervenci.

Zatímco Obamova administrativa neoznámila žádný druh Američany vedené vojenské intervence do válkou zmítané země, USA jsou nyní připraveny k zahájení takové intervence „během několika dnů …“

Pokud se USA rozhodnou zasáhnout vojensky v Sýrii, mají nyní k dispozici 10 000 bojovníků, 17 válečných lodí, 70 stíhacích bombardérů, 10 torpédoborců a fregat. Některé z plavidel jsou také vybaveny protiraketovým systémem Aegis, který dokáže sestřelit jakékoliv rakety, které Sýrie vlastní.

Zatímco mainstream hlásí, že se Sýrie připravuje na nasazení bojového plynu sarin proti povstalcům, tak jsou Západ a jeho spojenci připraveni k námořnímu a pozemnímu útoku.

NATO schválilo nasazení raket Patriot v Turecku na hranicích se Sýrií, aby bylo ochráněno před potenciálním útokem.

Můžeme tak být blízko další války na Středním východě, která se syrský prezident Bašár al-Assad důrazně snaží vyhnout:

V regionálním turné provedl minulý týden syrský náměstek ministra zahraničních věcí Faisal al-Miqdad na žádost al-Assada u venezuelských, kubánských a ekvádorských orgánů. Údajně šlo o vyjednávání možnosti azylu pro al-Assada, jeho rodinu a úzká okruh poradců a spolupracovníků.

Venezuelské orgány potvrdily, že prezident Hugo Chávez dostal dopis od al-Assada před cestou na Kubu kvůli pokračující léčbě rakoviny.

Odhaduje se, že čtyři miliony lidí budou muset dostat humanitární pomoc do začátku příštího roku, kdy bude Sýrie v sevření zimy.

Válka se blíží
Stejná „rozvědka“, která přesvědčila Američany k invazi do Iráku, je použita i nyní k ospravedlnění intervence v Sýrii.

Stejná propaganda médií, která varovala Američany před nebezpečím zbraní hromadného ničení Saddáma Husajna nyní znovu bije na poplach.

Částečný překlad článku Report: Over 10,000 US-NATO Troops Mass Ahead of Syria Invasion; Patriot Missiles Deployed in Turkey
thedailysheeple.com/report-over-10000-usnato-troops-mass-ahead-of-syria-invasion-patriot-missiles-deployed-in-turkey_122012

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat