Bilderbergem řízená média: Zakladatel Amazonu koupil Washington Post

Zveřejněno 06 srpna 2013 autorem FreePub

Krvesmilné média plodí neznalou veřejnost.

Nyní víme alespoň jeden z důvodů, proč miliardář a zakladatel Amazon.com Jeff Bezos navštěvoval v posledních několika letech Bilderberg.

Bezos oznámil svůj nákup Washington Post, který byl dlouho ve vlastnictví rodiny Grahamů. Reuters napsal:

„Zakladatel Amazon Inc. Jeff Bezos se dohodl na koupi novin Washington Post Co za 250 milionů dolarů.“
[…]
„Předseda představenstva Washington Post a generální ředitel Donald E. Graham, jehož rodina vlastní noviny, řekl, že na tom bude lépe s jiným majitelem.“

Jeff Bezos a Donald Graham jsou návštěvníky tajemného setkání Bilderberg – oficiálně Bezos v letech 2011 a 2013, Graham v letech 2010 a 2012. O co jde je patrné ve známém citátu Davida Rockefellera z roku 1991 v Baden v Německu na setkání Bilderberg:

„Jsme vděční Washington Post, New York Times, Time Magazine a dalším skvělým publikacím, jejichž ředitelé navštěvovali naše setkání a respektovali své sliby ohledně diskrétnosti po dobu téměř čtyřiceti let. Bylo by pro nás nemožné rozvinout náš plán pro svět, kdybychom byly podrobeni světlu publicity během těchto let. Ale svět je nyní mnohem sofistikovanější a připravený na pochod směrem ke světové vládě.“

>> Reuters: Amazon founder Bezos to buy the Washington Post
>> Oficiální návštěvníci Bilderbergu v letech 2012 (Graham) a 2013 (Bezos)
>> Citace Davida Rockefellera: David Rockefeller Quote

Dnešní svět se posunul k technologickému vývoji ve společnosti a Bilderberg toto reflektoval ve svém seznamu hostů, pozvar některé z nejvýznamnějších režisérů, zakladatelů a majitelů největších technologických firem, včetně Microsoftu, Googlu a Facebooku. Podobně klíčoví hráči ze starých tištěných médií vytvořili nová partnerství s dnešními technologickými firmami. Například Donald Graham nyní sedí v představenstvu rady Facebooku, stejně tak jako člen řídícího výboru Bilderbergu a investor do Facebooku Peter Thiel. Podobně Thomas Ryder z Reader’s Digest sedí v představenstvu Amazonu – poukazuje to na trend spojování mediálních korporací s těmi technologickými.

Tito technokraté a investiční bankéři mají prsty ve všem možném. V dnešní době se diskutuje o propojení technologických firem v Silicon Valley se špionážními operacemi NSA (např. Microsoft).

>> Oficiální představenstvo Facebooku: Board of Directors
>> Bloomberg Businessweek: Amazon.Com Inc (AMZN:NASDAQ GS)
>> CNN: Report: Microsoft collaborated closely with NSA

Na setkání Bilderbergu v roce 2011 v St. Moritz ve Švýcarsku byl ředitel NSA Keith B. Alexander společně se zakladatelem Paypal a investorem v Silicon Valley Peterem Thielem a výkonným ředitelem Microsoftu Craig J. Mundie, dále Eric Schmidt z Googlu, Jeff Bezos z Amazonu, spoluzakladatel Facebooku Chris Hughes a Chris Hughes z LinkedIn.

Konsolidace médií jsou již dlouho pod palbou kvůli evidentní zaujatosti – tak málo vlastníků a jejich vliv na kvalitu a obsah zpráv. Jak moc významné jsou vazby mezi Silicon Valley a vládními programy pro špehování?

Příběh Edwarda Snowdena o PRISMu byl nabídnut Washington Post jako exkluzivní, ale místo toho se dostal do jednoho z největších příběhů roku prostřednictvím Glenna Greenwalda a londýnského Guardianu.

>> Oficiální návštěvníci Bilderbergu v roce 2011
>> Atlantic Wire: How the Washington Post Lost the PRISM Exclusive

>> Tiché zbraně pro tichou válku
>> Zemřel lovec Bilderbergu Jim Tucker

Překlad článku Bilderberg Controlled Media: Amazon founder buys Washington Post
www.truthstreammedia.com/bilderberg-controlled-media-amazon-founder-buys-washington-post

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat