Rubriky | Svět

Bitcoin a novinář Max Keiser [VIDEO]

Zveřejněno 09 prosince 2013 autorem FreePub

Tentokrát Max Keiser odpovídá na dotazy týkající se kryptoměny, stříbra a budoucnosti Číny.

Od P2P sdílení hudby po bit torrenty zaplavující webový provoz přišel Internet s decentralizací, zatímco vlády bojují prohrané bitvy o monopolizaci finanční moci.

Jan Skoyles, analytik trhů drahýk kovů pro makléře The Real Asset Co. and Simon Rose of Save Our Savers, a Max Keiser ukazují, proč je Bitcoin jako nový Napster (Nápověda: Co mají copyright hudebního průmyslu a americký FED společného?)

Bitcoin mi připomíná to, když začal fungovat Napster a šel do války s autorským kartelem…a teď máme měnu, která jde stejnou cestou, používá stejnou technologii a tentokrát jde proti Federálnímu rezervnímu bankovnímu systému,“ řekl Keiser.

To je pro mě na sociální úrovni velmi zajímavé.

Navzdory sociálním aspektům kryptoměny ji chce vláda zrušit, ale nemůže. Stacy Herbert říká, že pokud hledáte analogii Bitcoinu, pak se stačí podívat na bit torrenty.


Pokud video nefunguje, je ke stažení zde

Autoritám se samozřejmě bit torrenty nelíbí, ale můžete tak získat jakýkoliv film, jakýkoliv díl televizní show, právě teď na Pirate Bay, který nebyli schopni vypnout,“ řekla Herbert.

Pokud nemohou vypnout tyto bit torrenty, pak je zde tohle: jsou peer-to-peer, jsou krypto a to je hodně peněz. Myslím, že je to ekvivalent jako když se Mubarak pokusil vypnout Internet v Egyptě. Trvalo to jen pár dní, než všichni jeho kamarádí z korporací požadovali, aby jej znovu zapnul, protože se jejich podnikání zhroutilo.

>> Cena Bitcoinu klesla o 300 dolarů po zásahu Číny
>> 5 krypto měn, o kterých jste předtím neslyšeli
>> Městečko v Kentucky platí své zaměstnance v Bitcoinech

 

Překlad článku Bitcoin hangout with Max Keiser: The Napster of currency
rt.com/op-edge/keiser-google-hangout-bitcoin-888/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat