Rubriky | Ameriky

CIA je militaristický nástroj Wall Streetu

Zveřejněno 11 března 2013 autorem FreePub

CIA je ozbrojené křídlo kartelů z Wall Streetu, tvrdí americký politický aktivista.

Celý rozhovor s tímto aktivistou naleznete ke stažení >> zde << "To je CIA a vše kolem. Je to ozbrojené křídlo kapitalistické vlády Spojených států, které slouží Wall Streetu. Je to prosté a jednoduché," řekl Caleb Maupin v sobotním rozhovoru s Press TV. "Po celém světě lidé požadují spravedlnost a boj za věci jako mír, práce, demokracie a rovnost. CIA hájí zájmy Wall Streetu - vraždí, zabíjí a páchá chaos a zločiny," dodal. Maupinovy poznámky přišly v návaznosti na čtvrteční jmenování nového ředitele CIA Johna Brennana, kterého jmenoval americký senát. Brennan byl předtím poradce v Bílém domě ohledně tzv. války proti terorismu a údajný architekt operací bezpilotních letounů.

Washington používá drony pro útoky v několika zemích a prohlašuje, že jsou zaměřeny proti „teroristům.“ Podle očitých svědků jsou ale většinou oběťmi civilisté, včetně žen a dětí.

Londýnská Kancelář investigativní žurnalistiky tvrdí, že bylo americkými drony v Pákistánu od roku 2004 zabito 2627 až 3457 lidí, včetně 475 až 900 civilistů.

„Není nic nového na politice Johna Brennana a jeho lásce k vraždění lidí. CIA je teroristická organizace, která slouží monopolistům s Wall Streetu,“ řekl Maupin.

Poukázal na mezinárodní zločiny CIA sponzorované Wall Streetem jako důvod pro vznik anti-kapitalismu a hnutí Occupy v USA.

Americký aktivista dodal, že je „potřeba postavit se s lidmi na celém světě proti Wall Streetu a bankéřům a bojvoat za mír, zaměstnanost, demokracii a rovnost za to všechno, co se CIA snaží ukrást lidem po celém světě.“

Překlad článku CIA militaristic tool of Wall Street capitalism: US activist
presstv.ir/detail/2013/03/10/292839/cia-armed-wing-of-wall-street-cartels

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat