Extrakt z listu papáji je silnou zbraní proti rakovině

Zveřejněno 10 ledna 2013 autorem FreePub

Výskyt rakoviny roste, přestože se používají desítky milionů dolarů na „léčbu“ rakoviny.

Zatímco vědci a mainstreamoví zdravotní odborníci vychvalují schopnost mainstreamové medicíny snižovat počty rakoviny, tak výzkum ukazuje, že je boj proti rakovině naprostým selháním.

Dobrou zprávou je, že boj proti rakovině začíná s konzumací některých potravin, které nabízí příroda a doplňků stravy, jako je kurkuma, zázvor nebo výtažek z listů papáji.

Studie provedená na University of Florida výzkumníkem Dr. Namem Dangem a jeho kolegy v Japonsku zdokumentovala silné protirakovinné účinky papáji a vliv na v laboratoři vytvořené nádory a bez negativních následků jako u chemoterapie. Výzkumníci použili extrakt z listu papáji pro provedení studie, protirakovinné účinky se zvyšovaly s rostoucí dávkou extraktu. Navíc výzkum poprvé ukázal, že tento extrakt zvyšuje produkci Th1 cytokinů, které jsou klíčovou molekulou při signalizaci a velmi důležitým regulátorem imunitního systému.

„Na základě toho, co jsem viděla slyšel v klinickém prostředí, tak nikdo, kdo si vzal tento extrakt, nevykazoval známky toxicity; zdá se, že to můžete používat po dlouhou dobu – tak dlouho, jak je to účinné,“ řekl Dang.

Pro studii výzkumníci použili 10 různých druhů rakoviny, včetně rakoviny děložního čípku, prsu, plic, jater a slinivky. V každém z těchto případů extrakt z listu papáji zpomalil růst nádorů. Navíc výzkumníci analyzovali vliv extraktu na produkci cytosinů a poznamenali, že by to mohlo být velmi užitečné k pomoci vůči zánětům, autoimunitním onemocněním a mnoha druhům rakoviny.

Prospěšné vlastnosti papáji jsou známy již po generace, ale teprve nyní získaly určitou pozornost. Některé léčivé vlastnosti papáji jsou:

Prevence a léčba rakoviny a alergických onemocnění
– Revitalizace lidského těla
– Podpora kardiovaskulárního systému
– Zesílení imunitního systému
– Prevence vzniku šedého zákalu
– Zmírnění zánětu
– Pomoc při zácpě a nevolnosti
– Boj proti různým druhům rakoviny

Možná víte o mnoha potravinách, které bojují proti rakovině, přesto neváhejte a přidejte extrakt z listu papáji do svého arzenálu zdraví zlepšujících potravin.

Překlad článku Papaya Leaf Extract is a Powerful Cancer Fighter
http://naturalsociety.com/papaya-leaf-extract-is-a-powerful-cancer-fighter/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat