Rubriky | Podvody, Svět

Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!

Zveřejněno 13 března 2013 autorem FreePub

Smutné, jak jsou někteří spotřebitelé důvěřiví a vždy hledají něco, co funguje okamžitě…

Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí.

Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou

Ilustrační obrázek neuronu

Bohužel to není pravda. I když tyto náramky nosí celebrity a atleti, tak na vaše tělo takový vliv nemají. Podívejme se na test „slabosti“. Obvykle takový obchodník testuje sílu ruky nebo do vás strčí. To je při této příležitosti poprvé, kdy se vaše tělo setká s takovým stimulem a tak se zdáte slabý nebo se slabou rovnováhou, což je normální.

Váš mozek obdrží tento stimul a tak se tomu přizpůsobí, kdyby se takový stimul objevil znovu. Pak vám nasadí náramek a provedou test znova, stejné místo, ale váš mozek již vykonal změny, aby se přizpůsobil a tak jste při druhém pokusu silnější a s lepší rovnováhou.

Magnetické náramky aneb Nepravdivá tvrzení bez vědeckého předpokladu

Magnetické náramky tvrdí, že mají vliv skrze zvýšený vliv na železo v krevních buňkách. Pokud by to byla pravda, pak by každá osoba při magnetické rezonanci explodovala díky intenzivní magnetické síle, které by vytrhly krev z lidského těla. Pokud na vás nemá takový vliv magnet při magnetické rezonanci, proč si myslíte, že má vliv malinký magnet kolem vašeho zápěstí?

Holografické náramky a iontové náramky jsou hloupost

Náramky s hologramem tvrdí, že normalizují tok energie jedince a poskytují lepší rovnováhu, sílu a pružnost. V roce 2010 jedna společnost odvolala své prohlášení, protože neexistoval žádný vědecký důkaz pro podporu těchto tvrzení; dokonce v roce 2011 čelila žalobě za klamavou reklamu a podvod. Poslední kravinou jsou náramky se zápornými ionty. Iontové náramky tvrdí, že odstraňují škodlivé kladné ionty z vašeho těla a tak povznáší vaši náladu a zdraví.

Záporné ionty ve skutečnosti mají pozitivní účinky, když je vdechujete, ale to vyžaduje vzduchový filtr na elektřinu, který separuje ionty, a ne gumový náramek s „patentovanou minerální silou“, která bude trvat donekonečna.

Na zlepšení zdraví použijte svůj mozek, ne náramek

Tyto náramky tvrdí, že posilují celé tělo, zdraví a fyziologické změny. Nicméně pro taková tvrzení neexistuje vědecký důkaz. V porovnání není rozdíl mezi placebem a těmito náramky. Ti, kteří vlastní tyto náramky a věří, že fungují, jsou jednoduše oklamáni chytrým marketingem a aplikovanou kineziologií.

Je nešťastné, jak jsou někteří spotřebitelé důvěřiví a vždy hledají něco, co funguje okamžitě, ale skutečné výsledky vyžadují skutečnou práci. Pro reálné výsledky zkuste chiropraxi, cvičení, jógu, meditace nebo masáže.

Překlad článku Ion, hologram, and magnetic bracelets – Don’t waste your money!
http://www.naturalnews.com/035718_magnetic_bracelets_muscle_testing_marketing.html

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat