Izraelská armáda postřílela syrskou pohraniční jednotku

Zveřejněno 01 února 2013 autorem FreePub

Podle syrské státní televize izraelští vojáci odstřelovali syrský pohraniční checkpoint na území Sýrie.

„Nejméně pět lidí bylo zabito a další dva zraněni,“ řekl velitel tamějšího syrského vojenského okruhu. „Toto jednání ze strany Izraele nebudeme tolerovat, pokud s tím Izrael nepřestane, nemůžeme vyloučit nasazení chemických zbraní proti Tel Avivu,“ dodal.

„Na území Sýrie jsme nevstoupili, ostřelovat můžeme přes hranice koho chceme, na koho dostřelíme. my máme ruce čisté,“ citovala agentura BadenInfo velitele izraelské jednotky, která má masakr na svědomí.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Překlad článku Celé jsem si to vymyslel, je to hoax a kdo čte jen nadpisy a ne obsah a pak to šíří dál je deb…člověk, který by to měl napravit a zamyslet se nad svým jednáním ;-)
fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/536646_290006734421361_850300144_n.jpg

Pro jistotu: je to fake, hoax, lež, vymyslel jsem si to. Testuji, jak kdo čte NEJEN nadpisy a vaše Pájovy reflexy, slint :P

Aktualizace: Víte, že se web InfoBaden.cz zabývá falešnými zprávami? Prostě si je vymýšlí, tak jako jsem to nyní udělal já. Pravda, oni to mají mnohem lépe propracované :-) www.reflex.cz/clanek/zpravy/44875/pozor-na-falesne-zpravy-podle-the-onion-existuje-v-praze-letiste-franze-kafky.html

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat