Rubriky | Svět

Tags | ,

Kdyby vědci napsali horoskop, vypadal by nějak takto

Zveřejněno 28 února 2013 autorem FreePub

Zde je horoskop založený na medicínských důkazech.

Nový rok, nové horoskopy, nové řeči odmítačů, kteří selhali v hledání spojení mezi datem narození a tím, co se jim stane příští týden.

Malé změny v době vašeho narození můžou mít vliv na vaše zdraví a povahu. Zde je horoskop založený na medicínských důkazech.

Beran: 21. březen – 19. duben
Zvýšený příjem pesticidů. Občas se vám zdá, že tak nějak spíte a přitom proplouváte životem. To je jen narkolepsie (pravděpodobnější výskyt u lidí narozených v březnu nebo dubnu)

Býk: 20. dubna – 20. květen
Někdy jste na vrcholu světa, někdy se ani nemůžete dostat z postele. Vaši přátelé jsou zmateni: Co se děje? Řekněte jim, že lidé narození v květnu jsou šťastnější – jejich první zážitky jsou v létě. Pravděpodobněji trpí sezónními afektivními poruchami; deprese udeří v temnějších měsících.

Blíženci: 21. květen – 21. červen
Děti narozené v této době jsou často lépe vychované a je méně pravděpodobné, že budou záškoláci. Možná je na čase jim nechat volnou ruku.

Rak: 23. červen – 22. červenec
Raci si obvykle myslí, že jsou šťastní – díky nízkým úrovním poporodních depresí u matek letních dětí. Vaše instinkty jsou pryč, ale pozor – podle dánské studie z roku 2003 je zde mírně vyšší riziko Hodgkinova lymfomu.

Lev: 23. červenec – 22. srpen
Vaši přátelé vám řeknou, že prostě nejste mateřský typ. Mají pravdu: australský výzkum prokázal, že lidé v tomto znamení mají nejméně dětí.

Panna: 23. srpen – 22. září
Pořád říkáte lidem, že máte velké kosti, ale nevěří vám. Je to pravda – vaše matka dostala v těhotenství více světla a vitamín D vám zařídil tlusté silné kosti.

Váhy: 23. září – 22. říjen
Máte největší šanci stát se profesionálním fotbalistou. Budete jedno z největších dětí ve školním roce a vyberou vás brzy do nejlepšího týmu.

Štír: 23. říjen – 21. listopad
Tento rok, stejně jako každý jiný, je dobrý na to začít s jógou, protože se budete cítit pružnější a energický, částečně kvůli nízkému riziku artritidy a roztroušené sklerózy, protože vaše matka v těhotenství dostala dostatek slunečního záření.

Střelec: 22. listopad – 21. prosinec
Prosincové děti se nejpravděpodobněji stanou zubaři. Ale nezapomeňte si sundat rukavice a odpočinout v křesle: nízké teploty v době narození zvyšují riziko ekzémů a srdečních chorob.

Kozoroh: 22. prosince – 19. ledna
Kozorozi jsou chytří, vysocí a úspěšní – jejich matka byla těhotná v létě a jedla hodně ovoce a zeleniny. Pokud máte nějakou vadu, je to tendence mít epilepsii způsobenou prenatální zimní infekcí.

Vodnář: 20. leden – 18. únor
Vodnáři vidí lépe na delší vzdálenosti díky nízké hladině světla při narození. Starší Vodnáři se můžou cítit pod psa – nedostatek vitamínu D v mládí je spojován s depresemi ve stáří.

Ryby: 19. únor – 20. Březen
Asertivní, úspěšný, panovačný: nejvíce výkonných ředitelů (CEO) je ve znamení Ryby. U mužů pozor na nepatrně vyšší riziko autismu.

Překlad článku If scientists wrote horoscopes, this is what yours would say
newstatesman.com/sci-tech/2013/01/if-scientists-wrote-horoscopes-what-yours-would-say

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat