Média ignorovala celosvětové protesty proti Monsantu, my je ale nepotřebujeme!

Zveřejněno 02 června 2013 autorem FreePub

Mainstream se rozhodl ignorovat protesty tisíců lidí proti Monsantu po celém světě.

Ve skutečnosti na tom až tak nezáleží. Nejen že hnutí proti Monsantu každým dnem roste díky skutečným alternativním médiím a inteligentnímu aktivismu, ale hnutí má také touhu zasadit zdrcující ránu GMO v našich potravinách.

Čtěte také:
– články na téma GMO na našem webu pod tagem [GMO]
– články na téma Monsanto na našem webu pod tagem [MONSANTO]

A kromě rychlého úspěchu a růstu hnutí máme klíčové hráče v alternativních médiích, kteří se rozhodli, že mají dost mainstreamového zpravodajství. Jsem nesmírně rád, že jsme se rozhodli pustit v přímém přenosu pochod proti Monsantu ve Philadelphii.

Uvědomme si, že díky alternativním médiím můžeme uspět i bez podpory zpravodajských agentur, zvláště těch mainstreamových.

Úžasné je to, když jsem viděl stovky chodců, kteří se nepodíleli na pochodu a vytahovali své chytré telefony a natáčeli několika minutová videa. Videa, která pravděpodobně dají na Facebook, Youtube, Twitter a tak podněcují sociální činnost médií. Ať už tím, že se jich jejich přátelé ptají, co se děje, nebo tím, že ukazují podporu tohoto pochodu.

Takto se v dnešní době šíří myšlenky a hnutí a takhle se pochod proti Monsantu stal virálním – a žádná televize nebyla nutná.

Máme tolik podpory od mnoha skupin, kteří vyšli do ulic proti společnosti Monsanto, ukazuje se tak, že je tu „spící obr“ probuzených jednotlivců, kteří pochopili problémy, kterým čelíme.

Člověk jen potřebuje proniknout do této mocné energie odporu, který zažehl hnutí, stejně tak jako zápalky s benzínem zažehnou oheň.

Byl jsem velmi ohromen a inspirován podporou pochodu proti Monsantu, včetně počtu čtenářů, kteří přišli vyjádřit svou podporu. Nakonec ani zkorumpované Monsanto, ani podplacení politici nebudou mít proti tomuto hnutí šanci.

Anthony Gucciardi, 28. května 2013.

Překlad článku Media Coverage Blackout Over Anti-Monsanto Protests
naturalsociety.com/media-coverage-blackout-anti-monsanto-protests

Čtěte také:
– články na téma GMO na našem webu pod tagem [GMO]
– články na téma Monsanto na našem webu pod tagem [MONSANTO]

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat