Rubriky | Evropa

Tags | ,

Měnová válka je v plném proudu

Zveřejněno 26 března 2013 autorem FreePub

Bohatství Kypeřanů je zkonfiskováno, aby se nažrala monstra.

Mezi tyto monstra patří Lloyds, RBS, Evropská centrální banka, Mezinárodní měnový fond, JP Morgan, Goldman a zbytek osy banksterů, kteří terorizují naše účty a ekonomiky.

Eric Holder, americký generální prokurátor, tvrdí, že je vyděšený k smrti, kdyby měl stíhat tuto bankovní trestnou činnost. Hank Paulson zmizel s 750 miliardami dolarů z krádeže během šarády TARP. Morální hazard se stal novou normou. Krádeže jsou dnes největším byznysem na světě.

Překvapivě mi lidé píšou e-maily a říkají, že jsou moje metafory příliš silné a násilné. Tito lidé mají syndrom týrané manželky – bez ohledu na to, jak je banky mlátí, se stále vrací zpátky pro další rány. Bez ohledu na to, jak je banky znásilňují, si stále myslí, že je milují. Vrací se zmláceni stále znova a znova. Připadá mi to docela ubohé a myslím si, že je nulová možnost, aby ekonomika rostla v dostatečné míře a generovala dostatek zdanitelného příjmu, aby splatila své dluhy.

Proč podporovat tento systém svou aktivní účastí v něm? Nedávám peníze ku klux klanu, tak proč bych měl měl vytvářet byznys a pracovní místa pro bankovní systém, který podporuje finanční bití a vraždění?

Myslím, že je větší otázkou, zda spustí vojenský konflikt zabavení peněz Mezinárodním měnovým fondem a Německem vkladatelů na Kypru. Viděli jsme převraty a revoluce, které spustily menší akce, nemluvě o druhé světové válce.

Pokud dojde k válce a ta nahradí „měnovou válku,“ pak si myslím, že můžeme bezpečně říci, že byl prvním vystřelem loupež bankovních vkladů na Kypru.

Překlad článku The ‚Currency War‘ is in full swing
rt.com/op-edge/currency-war-cyprus-business-798

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat