Nový světový řád odhalen!

Zveřejněno 04 listopadu 2013 autorem FreePub

Hroutí se Nový světový řád přímo před našima očima? Povstávají lidé po celém světě proti „vševidoucímu oku“?

Edward Snowden spustil skandál kolem tajných špionážních programů NSA, které odhalily tajné plány NATO a USA na ovládnutí světa. Očividně spousta lidí na tomto světě nechce, aby byly jejich e-maily ukradeny a shromažďovány, každý telefon odposloucháván a nahráván, každý obličej sledován satelity…a každý světový politik vydírán a ovládán.

Toto pondělí a úterý 4. a 5. listopadu se po celém světě konají shromáždění odhalující globální špehování.

V pondělí 4. listopadu se lidé po celém Íránu shromažďovali na památku obsazení amerického velvyslanectví v roce 1979, které je jinak známé jako „Doupě špionáže.“

A v úterý 5. listopadu se koná Million Mask March (u nás Pochod milionu masek v Praze) sdružující příznivce Anonymous, Wikileaks, hnutí Occupy, Oath Keepers, informátory a hacktivisty na více než 430 místech po celém světě.

Íránci, kteří se proti „Doupěti špionáže“ shromažďují od roku 1979, předběhli svou dobu. 34 let po obsazení americké ambasády jde celý svět v jejich stopách a protestuje proti americké špionáži.

Korporátní média Západu, jejichž misí je udržet lidi neznalé a zmatené, prodávají lži a polopravdy o těchto událostech. Velká média nám říkají, že studenti, kteří obsadili americké velvyslanectví v Íránu v roce 1979, byli děsivě vyhlížející fanatici jako ve filmu Argo. A velká média také zobrazují Million Mask March jako děsivý a matoucí jev.

>> Ironie masky Anonymous
>> Jak se chránit před technologií automatického rozpoznávání obličeje
>> Pochod milionu masek v Praze

O čem jsou ale opravdu tyto protesty?

Obsazení velvyslanectví bylo odpovědí na dlouhou sérii zločinů spáchaných proti Íránu americkou National Security State. CIA a její korporátní páni získali kontrolu nad Íránem v roce 1953 po převratu proti demokraticky zvolenému předsedovi vlády Muhammadu Mosaddekovi, na jeho místo dosadili brutálního diktátora šáha.

Během vlády šáha, kterého podporovala CIA, byly tisíce Íránců mučeny v mučírnách postavených CIA s mučiteli vycvičenými CIA. Pokud by toto bylo ukázáno ve filmu Argo, pak vy diváci fandili íránským studentům a ne americkým diplomatům. Tito „diplomaté“ byli koneckonců nepřímo namočeni do mučení.

V letošním roce CIA konečně přiznala, že stála za převratem v Íránu v roce 1953. Podle interní historie CIA o tomto převratu, kterou uveřejnila Národní bezpečnostní archiv 19. srpna 2013: „Vojenský převrat, který svrhl Mosaddeka a jeho kabinet Národní fronty, byl proveden pod vedením CIA jako akt zahraniční politiky Spojených státu amerických, koncipován a schválen na nejvyšších úrovních vlády.“

>> CIA Confirms Role in 1953 Iran Coup

Evropané, na rozdíl od Íránců, nemusí čekat padesát let na to, aby viděli oficiální dokumenty USA prokazující, že se americké „doupě špionů“ spiklo proti svrchovanosti národů. Mohou za to poděkovat Edwardovi Snowdenovi.

Oficiální americká reakce je, že „každý špehuje každého, takže na tom nezáleží.“ Nic nemůže být vzdálenější pravdě.

Žádná jiná země s výjimkou izraelského režimu nemá takovou schopnost špionáže jako Spojené státy. A jediný důvod, proč to Izrael má je ten, že sionisté vlastní USA a můžou zneužít NSA.

Nový světový řád, řízený globální finanční elitou a americko-britsko-izraelskými vojenskými a zpravodajskými službami, si rozvíjí schopnost špehovat kohokoliv na Zemi. Používají tuto možnost, aby vybudovali světovou vládu na základě „totálního informačního sledování.“ Jakmile budou schopni okamžitě zachytit číkoli komunikaci, budou moci vydírat každého a zabránit každému, aby jednal proti nim. Jakmile vznikne na špehování založená globální diktatura, řeknou nám: „Odpor je marný.“ A budou mít pravdu.

Million Mask March si klade za cíl zastavit nárůst globálního sledovacího státu.

Proč masky?
Nošením masky demonstranti symbolicky trvají na svém právu na soukromí a anonymitu. Špionážní satelity sledující protesty a posílající družicové snímky do počítače se systémem rozpoznávání obličeje budou mít obtíže identifikovat a sledovat masky protestujících.

Ale demonstranti nebudou nosit jen nějaké masky. Maskou volby je maska Guy Fawkese z filmu V jako Vendeta. Demonstranti tak dají jasně najevo: „Víme, že byly útoky 11. září 2001 inside job, aby vytvořil orwellowskou špehovací diktaturu.“

Film V jako Vendeta je převlečená alegorie o 11. září. Líčí společnost přeměněnou v orwellovskou diktaturu terorem pod falešnou vlajkou. Hlavní hrdina – muž s maskou – vede revoluci proti státním teroristům a jejich diktatuře.

Podobným způsobem budou revoltovat účastníci Million Mask March proti státním teroristům, kteří provedli útoky 11. září, v Madridu, Londýně, na Bali, v Bombaji, v Bostonu a tak dále, aby zřídili globální orwellovskou diktaturu.

V roce 2001 neokonzervativci z organizace PNAC zorganizovali velkolepý útok a obvinili z něho „radikální muslimy“ jako obětní beránky. Vycepovali ve světě protimuslimskou hysterii. Vypustili to, v co doufali, že bude stoletím válek proti muslimských národům, aby se USA a Izrael staly jedinými supervelmocemi.

Ale plánovači z PNAC nepočítali se vzestupem internetu. V roce 2004 mohl kdokoli s internetem sledovat blízké přátele Netanjahua a pojistného podvodníka Larryho Silversteina s jeho World Trade Center, který přiznal zjevně řízenou demolici budovy číslo 7.

Žijeme ve zvláštní době. 11. září a následující války byly odhaleny jako velké lži. Údajná „teroristická hrozba“ se ukázala být hoaxem. Ukazuje se, že skutečným důvodem, proč NSA špehuje světové lídry (a ostatní lidi), není „chránit nás před teroristy,“ ale chopit se absolutní moci.

A jak řekl lord Acton: moc má tendenci korumpovat…a absolutní moc korumpuje absolutně.

Globální špehovací diktatura Nového světového řádu je absolutně nepřijatelná.

Autorem článku je Dr. Kevin Barrett, jeho další články naleznete na www.presstv.ir/Contributors/247897.html

Dr. Kevin Barrett, Ph.D. arabista a islamolog, je jedním z nejznámějších kritiků americké Války proti terorismu. Dr. Barrett se mnohokrát objevil v televizi na kanálech Fox, CNN, PBS a mnoha dalších a inspiroval a sám napsal několik článků v New York Times, Christian Science Monitor, Chicago Tribune a dalších. Dr. Barrett vyučuje na vysokých školách v San Franciscu, Paříži a Wisconsin, kde se v roce 2008 ucházel o místo v Kongresu. Je spoluzakladatelem Muslimské-křesťanské-židovské aliance a autorem knih Truth Jihad: My Epic Struggle Against the 9/11 Big Lie (2007) a Questioning the War on Terror: A Primer for Obama Voters (2009). Jeho web je www.truthjihad.com.

>> Anonymous ukazují, jak se chránit před technologií rozpoznávání obličeje (VIDEO)
>> Manuál pro občany v revoluci
>> Česká televize záměrně cenzuruje: Piráti a Svobodní neexistují

Částečný překlad článku New World Order unmasked!
www.presstv.ir/detail/2013/11/04/332864/new-world-order-unmasked/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat