NWO a falešná návštěva mimozemšťanů

Zveřejněno 19 února 2013 autorem FreePub

Ví, že lidé mají rádi záhady, napětí a nadpřirozenosti. Denně proti nám používají naše slabosti.

Space Doubte (oslovení jednoho člena fóra), máš pravdu, co se týče otázky mimozemšťanů a zaměření se na realitu Jezuitů je také právě teď nějaká diverze sama o sobě. Skutečné problémy jsou superstáty jako EU, vakcíny, atd., do kterých jsme právě teď nuceni.

Alien

Co řeknu na vrub mimozemšťanů je to, že Phil Schneider mluvil o tom, že je viděl a byl slušný člověk, který byl zavražděn po vojenským stylu pro svou zradu vládě. Takže, stejně jako já Eric Phelps věří, že tato stvoření jsou jednoduše genetické experimenty na lidech vytvořené v DUMBs (deep underground military base – vojenská základna hluboko v podzemí).

Podívejte se na film Resident Evil a to vám dá vodítko, co se děje v těchto podzemních systémech armády. Děsím se toho, co se může odehrávat v těchto podzemních místech.

Víme, že si přejí jedno celosvětové náboženství. Jediná možnost jak se to může stát pro jejich NWO je falešná návštěva mimozemšťanů. Budou potřebovat stvoření, která se tu mihnou jako mimozemšťané a Greys (Šediváci) to krásně splní. Indoktrinují populaci směrem od Roswellu k těmto mimozemšťanům.

Ví, že lidé mají rádi záhady, napětí a nadpřirozenosti. Denně proti nám používají naše slabosti. Nevidím náboženství, které by se tu objevilo bez falešných božských bytostí – ať už genetickými experimenty, nebo holografickou reprezentací. Raději bych byl, kdyby tu bylo méně o mimozemšťanech na tomto webu, protože je to obaleno spoustou dezinformací a odlákává to pozornost od Jezuitů, Vatikánu, SMOM (Sovereign Military Order of Malta – Maltézský řád). Ztrácí to čas všech.

Překlad úryvku ze smazaného fóra The Unhived Mind.

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat