Okultní symboly na letišti v Denveru: Depopulace lidstva a mír s přírodou

Zveřejněno 10 ledna 2013 autorem FreePub

Depopulace lidstva. Smrt židovsko-křesťanské víry. Mír a harmonie s přírodou. Testament NWO?

3) Prorocké stěny
Stěny jsou čtyři, byly malovány Leem Tangumou a mají reprezentovat mír, harmonii a přírodu. Ale mně to tak vůbec nepřipadá. Pokud zanalyzujete symboly na těchto stěnách, tak si uvědomíte, že vypráví hrozivý příběh budoucích událostí, které se stanou, jako kdyby šlo o nějaký druh proroctví. Jsou tam specifické sociální a politické odkazy a další okultní detaily, které z těchto maleb dělají manifest Nového světového řádu. Tanguma opakovaně potvrdil, že dostal nařízení, jak stěny malovat a dostal zaplaceno 100 000 dolarů. Později popíral, že dostal instrukce a vyvracel jakékoliv otázky ohledně skrytých významů v jeho malbách. Předchozí Tangumovy stěny byly v typickém Chicano umění, politicky nabité a orientované na komunitu. Nicméně jeho práce u DIA udává jiný „pohled“, já tak cítím, že jednoduše nakreslil něčí vize. Pojďme se postupně podívat na jednotlivé malby:

3A) Mír a harmonie s přírodou

Oficiální webové stránky letiště tvrdí, že se tato stěna jmenuje „Mír a harmonie s přírodou.“ Opravdu? Uprostřed díla je smutné dítě s vyhynulým druhem zvířete a rostliny. Na pozadí hoří les a město.

Zajímavý fakt je, že toto město bylo mnohokrát během posledních let retušováno a přemalováno, jako kdyby reprezentovalo něco důležitého pro tvůrce. Zdá se být obklopeno mlhou s divnou barvou, jako kdyby šlo o útok bio-chemické zbraně.

Jedno z dětí drží mayskou destičku zobrazující konec civilizace.

Na spodku této „mírumilovné malby“ vidíme tři otevřené rakve obsahující mrtvá těla dívek různých kultur. Vlevo je černošská žena, uprostřed indiánská. Proč tam leží s ostatními zvířaty? Již víme, že armáda vyvinula chemické zbraně zaměřené na rasy. Zde je to, co Projekt pro Nové americké století (Project for New American Century, PNAC), think-tank, který definuje zahraniční a obrannou politiku USA, o tom říká:

„…umění boje…bude naprosto odlišné od toho dnšního…boj bude probíhat v nové dimenzi…pokročilé formy biologických zbraní, které můžou zacílit na určité genotypy, mohou transformovat biologický boj ze sféry teroru na politicky užitečný nástroj.“

Dívka napravo drží Bibli a žlutou „Židovskou“ hvězdu, kterou používali nacisté k rozpoznání Židů. Zdá se, že to symbolizuje smrt židovsko-křesťanské víry. Skupina stojící za původem těchto maleb na letišti určitě NEJSOU křesťané nebo židé. Tajné společnosti mají vlastní systémy víry, které jsou příliš složité na to, abychom je zde vysvětlovali. Mohu vám nicméně sdělit, že rakve jsou důležitou součástí symboliky svobodných zednářů, jak můžete vidět na dalším obrázku, který zobrazuje hlavní symboly svobodných zednářů. Hrobky jsou také velkou součástí rituálů Skull and Bones.

Částečný překlad článku Sinister Sites – The Denver International Airport
vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-the-denver-international-airport

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat