Okultní symboly na letišti v Denveru – Hákový kříž a další symboly

Zveřejněno 31 ledna 2013 autorem FreePub

Byli byste překvapení, kdyby měla ranvej tvar hákového kříže?

4) Ranvej ve tvaru hákového kříže
Poté, co jste viděli všechny ty narážky na nacistické Německo, byli byste překvapení, kdyby měla ranvej tvar hákového kříže? Zde je letecký snímek ranveje a dole je obrázek ranveje v Google Maps. Závěr si udělejte sami.

Silně pochybuji o tom, že si člověk, který kreslil tuto ranvej, nevšiml tohoto tvaru. Ale nevím, z jakého důvodu má ranvej tento tvar.

Na ranvej se můžete podívat >>zde<<

5) Další zvláštnosti
Gargoylové

Symbolika gargyolů byla vždy tajemstvím. Nikdo nedokáže opravdu vysvětlit důvod jejich přítomnosti, obzvláště na náboženských stavbách. Jde o pozůstatky minulých pohanských náboženství? Znamenají něco pouze pro „osvícené (illuminated)“ lidi?

Podlaha

Tyto fotky jsou zvláštním setem symbolů, které jsou na podlaze na jižním konci Velké haly v pátém podlaží a pokračují do severní části. Všimněte si černého disku, který stíní slunce. Není pochyb, že tato architektura na podlaze zobrazuje slunce a černý disk ji zastiňuje. V severní části je socha Jeppesen, který zakrývá slunce. Jde o odkaz na černé slunce ctěné nacisty?

????

Má to být „přírodní“ umění reprezentující matku zemi? Vypadá to jako mimozemšťan „sypající“ život na Zemi. A co ty malé obličeje na horní části malby? Jde o mimozemšťany, kteří nás sledují z vesmíru? Nevím, nemůžu o tomhle najít žádné informace. Z nějakého důvodu přemýšlím o kruzích v obilí.

Částečný překlad článku Sinister Sites – The Denver International Airport
vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-the-denver-international-airport

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat