Okultní symboly na letišti v Denveru: Mír a harmonie s přírodou

Zveřejněno 24 ledna 2013 autorem FreePub

Co uděláte, když jste zabil většinu světové populace toxickým plynem?

3C) Mír a harmonie s přírodou

Co uděláte, když jste zabil většinu světové populace toxickým plynem? Samozřejmě slavíte okolo geneticky modifikované rostoucí rostliny! Šťastní lidé z celého světa míří neodolatelně k této rostlině, někteří k ní přímo letí. Přímo nad rostlinou (která ve skutečnosti neexistuje) je postava vypadající jako Ježíš, ale rozhodně to Ježíš není.

Ze všech těch vyhynulých druhů na první malbě jsou všechny zpět a dokonce vidíte malou holubici přímo v té rostlině. Jak krásné. Nyní se cítí mnohem lépe, když je na Zemi mnohem méně lidí. Zvířata jsou také šťastná a děkují vám za umírání. Lidé nyní mohou používat vysoce pokročilé vědecké znalosti, aby žili ve světě štěstí, které poskytují geneticky modifikované rostliny. Dobře pro ně. Velryby skáčou do vzduchu a tleskají s lidmi. Pokud se podíváte blíže na mládě tygra, tak má tvář lidského dítěte. Celkem bizarní.

Shrňme si, co tyto nástěnné malby zobrazují, cíle Nového světového řádu:
– Masivní depopulace Země
– Smrt židovsko-křesťanské víry
– Jedna světová vláda
– Obnova přírody

Pokud jste četli o Georgijských kamenech (Georgia Guidestones), tak jste si mohli všimnout, že jde o podobné téma. Náhoda? Tyto kameny mají pod sebou také časovou kapsli. Není to „konspirační teorie“, ale fakta. Vše je to napsané v těch kamenech. Elity toto místo vlastní a postavily tyto monumenty, aby oslavily svou kulturu. Jejich „duchovní znalosti“ jsou nicméně nepřístupné, pokud nejste vysoce postavený člen.

Částečný překlad článku Sinister Sites – The Denver International Airport
vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-the-denver-international-airport

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat