Okultní symboly na letišti v Denveru: Nacistické monstrum a holokaust

Zveřejněno 17 ledna 2013 autorem FreePub

Velká a agresivní militaristická postava oblečená v nacistické uniformě s obličejem ve tvaru plynové masky.

3B) Děti světa sní o míru

Druhá nástěnná malba je dvoudílný kus. Čteme zleva doprava, tak ji zanalyzujeme zleva doprava.

První část

Děti všech barev oblečené do krojů rozdávají zbraně zabalené v národních vlajkách jejich zemí…německý chlapec? Ano, bavorský kostým nenechá nikoho na pochybách. Tento chlapec je uprostřed malby, drží kladivo a zřejmě buduje něco německého. Dokonce i americký kluk (oblečený jako skaut) se zdá horlivě dát svou zbraň a vlajku německému chlapci. Jste na největším letišti v USA, uprostřed USA a toto zobrazuje nástěnná malba. Amerika se radostně dává Německu. Je to značně divné. Představuje to země, jak se vzdávají své vojenské síly a národní identity ve prospěch „společného dobra“. Další odkaz na Nový světový řád s jednou vládou a jednou armádou. Ale proč je německý chlapec v centru toho všeho? Na tomto letišti existuje mnoho narážek na Německo a nacismus, není pochyb o tom, že to není náhoda. Nemohu si pomoci, ale myslím na operaci Paperclip, která dovezla prominentní nacistické vědce a výzkumníky do USA po druhé světové válce. V dolní části malby je poražená postava se zbraní (což představuje válku) se dvěma holubi na ní sedícími (což představuje mír). Potěšující. Nyní sledujme pohyb duhy, která začíná pod touto postavou, jde kolem dětí a vede nás ke druhé části fresky (která byla nedávno přemalována).

Druhá část

Monstrum se probudilo! Tato velká a agresivní militaristická postava je oblečená v nacistické uniformě (všimněte si symbolu na čepici) s obličejem ve tvaru plynové masky. V ruce drží pušku a šavli, což představuje spíše násilí než mír. Na levé straně je zobrazen nekonečný zástup pláče – rodiče drží své ochablé mrtvé děti. Jde opravdu o brutální obraz bez morálky. Skutečnost, že tato malba byla vyobrazena u hlavní brány největšího letiště Ameriky během doby politické korektnosti (devadesátá léta) je zcela nenormální. Militaristická postava je oslavována a všemocná, nachází se v centru dění. Zdá se, že získala svou sílu, kterou ztratila po druhé světové válce. Je zpět v plné síle a vede nás k novému holocaustu.

Podívejme se pozorně na lidi po levé straně a mrtvé děti ležící na cihlách. Nejsou na nich žádné stopy násilí. Jsou prostě bez života, jako kdyby byly otráveny smrtícím plynem vycházejícím z duhy nad nimi. Monstrum je chráněné plynovou maskou.

Dopis, který představuje skutečný dopis napsaný Hamem Herchenbergem, 14 let starý chlapec, který zemřel 18. prosince roku 1943 v Osvětimi (jak je napsáno na spodku dopisu). Celkem znepokojující že? Osvětim byl známý použitím jedovatého plynu.

Velitel tábora Rudolf Höß svědčil u soudu v Norimberku, že v Osvětimi zemřely až 3 miliony lidí, asi 90% z nich byli Židé. Většina obětí byla zabita v plynových komorách plynem cyklon B.

Přítomnost barevné duhy a plyšového medvídka naše mysl okamžitě spojuje s mládeží a nevinností, což je zcela odporné. A poslední věc – šavle, často používaný symbol v zednářských metaforách.

Částečný překlad článku Sinister Sites – The Denver International Airport
vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-the-denver-international-airport

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat