Co způsobí novela zákona č. 401/2012 o sociálně právní ochraně dětí a § 798 nového občanského zákoníku?!
Dovolíme to, co se děje v západních zemích?!
Přijď na manifestaci 26. prosince 2013
PRAHA na Václavském náměstí od 14:30 – 15:30 hodin.
OLOMOUC na Horním náměstí od 9:00 do 10:00 hodin.
Zákon č. 401/2012 vetoval prezident Václav Klaus z důvodu obavy z nemístného tlaku úředníků na rodiče, z profesionalizace pěstounské péče a pěstounské péče na dobu určitou, z rušení kojeneckých ústavů (www.klaus.cz/clanky/3181). Sněmovna přehlasovala prezidentské veto a schválila tento zákon, vešel v platnost od 1. 1. 2013.
Naše sociálně právní ochrana si vzala za vzor model, který je uplatňován ve Velké Británii! Jaký je sociální systém v této zemi a jiných západních zemích? Legální obchodování s dětmi se už dávno děje v západním světě, a to zejména ve Velké Británii a ve Skandinávii. Jde o obrovský adopční průmysl s astronomickými zisky. Živí tzv. sociální pracovníky, právníky, tzv. psychology, pseudosoudní znalce, soudce a v neposlední řadě i profesionální pěstounské „rodiny“, dětské domovy a adopční agentury.
K obchodu s dětmi ve Velké Británii se vyjádřil britský poslanec John Hemming: „Mám informace o tom, že každý rok je od vlastních rodičů (ve Velké Británii) odebráno (a předáno k adopci) 1000 dětí, a to navzdory skutečnosti, že v rodině neutrpěly žádnou škodu… To co se nyní děje je selhání demokracie… Jedná se tu o týrání rodiny, tedy o týrání dětí i dospělých…“
Každým rokem je v těchto zemích odebíráno tisíce dětí milujícím rodičům z uměle vykonstruovaných důvodů. Tyto děti a jejich rodiče se stávají oběťmi sociálního průmyslu, na kterém parazitují různé soukromé sociální sítě. Od 1. ledna 2014 má v České republice začít platit nový občanský zákoník. § 798 v sobě skrývá velké riziko zneužití ze strany soukromých sociálních orgánů a jejich spolupracovníků!
Slovanská kulturní tradice: slovanskakt@gmail.com
Ochránci morálních a všelidských hodnot
Zdroj textu:
uprkccr.com/file/12/manifestace-proti-juvenilni-justici—26.-12.-2013.pdf