Praha, Olomouc: 26. prosince se konají protesty proti juvenilní justici

Zveřejněno 24 prosince 2013 autorem FreePub

Co způsobí novela zákona č. 401/2012 o sociálně právní ochraně dětí a § 798 nového občanského zákoníku?!

Dovolíme to, co se děje v západních zemích?!

Přijď na manifestaci 26. prosince 2013

PRAHA na Václavském náměstí od 14:30 – 15:30 hodin.

OLOMOUC na Horním náměstí od 9:00 do 10:00 hodin.

Zákon č. 401/2012 vetoval prezident Václav Klaus z důvodu obavy z nemístného tlaku úředníků na rodiče, z profesionalizace pěstounské péče a pěstounské péče na dobu určitou, z rušení kojeneckých ústavů (www.klaus.cz/clanky/3181). Sněmovna přehlasovala prezidentské veto a schválila tento zákon, vešel v platnost od 1. 1. 2013.

Naše sociálně právní ochrana si vzala za vzor model, který je uplatňován ve Velké Británii! Jaký je sociální systém v této zemi a jiných západních zemích? Legální obchodování s dětmi se už dávno děje v západním světě, a to zejména ve Velké Británii a ve Skandinávii. Jde o obrovský adopční průmysl s astronomickými zisky. Živí tzv. sociální pracovníky, právníky, tzv. psychology, pseudosoudní znalce, soudce a v neposlední řadě i profesionální pěstounské „rodiny“, dětské domovy a adopční agentury.

K obchodu s dětmi ve Velké Británii se vyjádřil britský poslanec John Hemming: „Mám informace o tom, že každý rok je od vlastních rodičů (ve Velké Británii) odebráno (a předáno k adopci) 1000 dětí, a to navzdory skutečnosti, že v rodině neutrpěly žádnou škodu… To co se nyní děje je selhání demokracie… Jedná se tu o týrání rodiny, tedy o týrání dětí i dospělých…

Každým rokem je v těchto zemích odebíráno tisíce dětí milujícím rodičům z uměle vykonstruovaných důvodů. Tyto děti a jejich rodiče se stávají oběťmi sociálního průmyslu, na kterém parazitují různé soukromé sociální sítě. Od 1. ledna 2014 má v České republice začít platit nový občanský zákoník. § 798 v sobě skrývá velké riziko zneužití ze strany soukromých sociálních orgánů a jejich spolupracovníků!

Slovanská kulturní tradice: slovanskakt@gmail.com

Ochránci morálních a všelidských hodnot

Zdroj textu:
uprkccr.com/file/12/manifestace-proti-juvenilni-justici—26.-12.-2013.pdf

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat