Putin odmítá socialismus a preferuje kapitalismus

Zveřejněno 28 prosince 2013 autorem FreePub

Ruský prezident Putin upřednostňuje volný trh a kapitalismus před socialismem.

Musí to být pravda, jinak by komunistická americká vláda a západní média oslavovala Putina. Místo toho jej označují jako tyrana nebo diktátora. Snaží se, aby vypadal jako oni, přestože není komunista. Chruščovova předpověď z roku 1959 se vyplnila a nyní většina amerických občanů neví, že žije v Sovětském svazu na americké půdě. Svět se změnil a druhá část světa je volná, protože Putin preferuje kapitalismus před socialismem.

Ano, prezident Vladimir Putin přesunul Rusko od socialismu ke kapitalismu, od té doby používá příjmy z ropy na splácení dluhu u Mezinárodního měnového fondu a dalších. Podporuje nízké daně pro malé a střední podniky a konzervativní přístup v ekonomice a společnosti.

Polovina guvernérů byla propuštěna ze zaměstnání kvůli korupci. Pomohl největší zemi světa z temnoty a pořád je ještě co dělat. Přesto si našel čas a energii k vedení světa směrem k míru a ekonomické prosperitě, kterou Spojené státy pomohly zničit.

Loni 19. prosince na Putinově tiskové konferenci ho Maria z novin Vladivostok požádala, aby znárodnil podniky, aby měla země více peněz na vyřešení rakoviny, zdraví a dalších problémů společnosti. Řekla, že ho země bude milovat a nechá ho v prezidentském křesle do konce života, pokud to udělá. Více ve videu:

Prezident Putin se snažil nesmát na takové požadavky, stejně jako se snažil nesmát západním novinářům. Odmítl prezidentské křeslo po zbytek života a pevně stál za ruskou ústavou s tím, že není bezpečné znárodňovat společnosti. Putin by spíše podporoval soukromé společnosti a vybíral od nich daně.

Když nedávno Putin oznámil konsolidaci dvou státních médií do jednoho kvůli rozpočtu, křičela americká média, že je „diktátor!“ a že v Rusku není svoboda. Dokonce jsem dostal od znepokojených Američanů e-maily, ve kterých se ptaly, co se se mnou stane. Odpověděl jsem jim, že jim byly vymyty mozky a aby se už nekoukali na americké zprávy.

Putin řekl, že „v roce 2014 snížíme podporu státním médiím v důsledku rozpočtového omezení. A žádný z našich hlavních kanálů, včetně Národní televizní a rádiové vysílací společnosti, no slyšel nerad, ale je to nutné kvůli rozpočtovým omezením.“ Putin není komunista, jak ho takto západní média často označují.

Když Rusko nastavuje zákony tak, aby zablokovalo weby pedofilů a sodomitů, tak Západ blázní a opět prohlašuje, že je Putin diktátor. Západní média jsou skutečně perverzní, když napadnou Rusko a podporují svou agendu zvrácenosti pod rouškou svobody. Doufám, že jsou lidí na Západě schopni překonat propagandistickou mašinérii USA. Internet jim může pomoci vidět pravdu, dokud jim jejich vláda neomezí zahraniční zpravodajství.

Xavier Lerma

 

Překlad článku Putin Rejects Socialism
english.pravda.ru/opinion/columnists/26-12-2013/126491-putin_rejects_socialism-0/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat