Rubriky | Evropa

Třetina Britů neušetří žádné peníze

Zveřejněno 02 března 2013 autorem FreePub

Přibližně třetina Britů žije nad „finanční propastí“ s malými nebo žádnými úsporami, tvrdí studie.

Podlé v pořadí sedmé každoroční zprávy o úsporách a investicích od penzijní firmy Scottish Widows zhruba 31% Britů (15 milionů lidí) není schopno uspořit něco z výdajů, zatímco 17% (8 milionů) nemá absolutně žádné úspory.

>> Scottish Widows: Scottish Widows Protection Report 2013

Navíc výzkum ukázal, že téměř třetina z těch, kteří mají peníze,které si mohou odložit stranou, nemá více než 1000 liber, což je méně než kombinovaná měsíční splátka za hypotéku a daňové vyúčtování.

Průzkum u více než 5 tisíc lidí také zjistil, že čtvrtina Britů půjčila peníze svým dětem, aby jim pomohla vypořádat se s vysokými životními náklady.

Scottish Widows varovala, že toto zjištění je smutným obrazem schopnosti lidí vypořádat se s finančními šoky.

„Když jsme konfrontování s bezprostředními finančními závazky, jako jsou splátky hypoték a každodenní životní náklady, pak je naprosto nezbytné, aby měly tyto naléhavé potřeby prioritu,“ řekl vedoucí firmy Iain McGowan. „Nicméně při krátkodobém pohledu na naše finance to znamená, že jsme nepřipraveni na finanční potřeby a výzvy, které před námi leží v budoucnosti.“

Překlad článku Third of Britons fail to save for future, study shows
presstv.ir/detail/2013/02/26/290821/third-of-brits-fail-to-save-for-future

Komentáře
  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • Daniel Lucas 21.10.2018 at 15.03

    Daniel Lucas jménem. Máte problémy se ztrátou Jste ztratili bankovní nabídky a další finanční instituce? Pokud máte dlužník dlužníka, jste unaveni výběrem pohledávek, podnikněte kroky s námi. Naše společnost poskytuje pomoc vhodnou pro vaše individuální potřeby. Zjednodušené postupy, formality na minimum. Rychlá hotovost na doklad a stejný certifikát s dobrou kreditní historií. Jsme klientem od počátku spolupráce na uspokojivý konečný kontakt: daniellucas364@hotmail.com

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat