Rubriky | Asie a Pacifik

V izraelském tisku se objevila mapa útoku proti Sýrii

Zveřejněno 27 srpna 2013 autorem FreePub

Mapa se dostala k izraelskému deníku Yediot Ahronot.

Mapa je nazývána „pořadí boje“. V pondělí tuto mapu uveřejnily izraelské noviny Yediot Ahronot. Titulek novinového článku je „Na cestě k útoku“.

Překlad:

Takto chce Tel Aviv, aby Obama a Cameron zaútočili na Sýrii. Izrael bude „velet vzadu“. Nálety amerických letadel F-16 a britských Tornado budou provedeny z vojenských základen na Kypru a v Jordánsku. 384 raket Tomahawk je již umístěných ve východním Středomoří.

Předpokládá se, že Izrael a USA vědí přesně, kde jsou rozmístěny sklady syrských chemických zbraní. Existuje nejméně 18 takových míst. Mapa jich ukazuje pouze 10. A většina těchto látek již mohla být převezena jinam. Můžete vyvodit důsledky.

Zdroj překladu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151839777341678

Facebooková stránka zabývající se Sýrií

Obama se vydal na cestu svaté tomahawkové války

Doktrína „Povinnost ochrany“ (R2P) byla uplatněna v roce 2011 v Libyi, aby byla legitimována a nyní se v proměnila do doktríny „Povinnost útoku“ (R2A) na Sýrii. Jen proto, že si to Obamova administrativa přeje.

V neděli Bílý dům uvedl, že je „velmi málo pochyb“ o tom, že by Bašár Al-Assad nepoužil chemické zbraně proti vlastním občanům. V pondělí ministr zahraničí John Kerry zvýšil toto tvrzení na „nepopiratelné“ a obvinil Assada z „morální oplzlosti“.

Takže když USA bombardovaly v roce 2004 Faludžu bílým fosforem, bylo to vysoce morální? A když USA pomáhaly Saddámovi Husajnovi plynovat Íránce v roce 1988, bylo to také vysoce morální?

Důkazy? Koho zajímají důkazy? Assadova nabídka přístupu inspektorů OSN přišla příliš pozdě. Mimochodem, tým OSN má mandát pouze na to, aby zjistil, zda byly nasazeny chemické zbraně, ale už ne to, kdo je použil, uvedl mluvčí generálního tajemníka OSN Pan Ki-muna.

Částečný překlad článku Obama set for holy Tomahawk war
www.atimes.com/atimes/Middle_East/MID-01-270813.html

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat