Rubriky | Svět

Zemřel lovec Bilderbergu Jim Tucker

Zveřejněno 30 dubna 2013 autorem FreePub

James P. Tucker, Jr. (31. 12. 1934 – 26. 4. 2013), slavný lovec Bilderbergu, zemřel kvůli komplikacím po pádu.

Správný hold bude Tuckerovi vzdán příští týden na hlavní stránce AMERICAN FREE PRESS [web], která bude věnována Jimovi.

Myšlenky a modlitby nás všech v AMERICAN FREE PRESS (AFP) jdou jeho rodině a přátelům. Děkujeme Ti Tuckere za všechno, co jsi dostal na světlo světa na „zločince“ z Bilderbergu.

Přečtěte si níže jeho nekrolog od kolegy Michaela Collinse Pipera a poslechněte si poslední rozhovor s Tuckerem pro AFP před jeho odchodem.

Michael Collins Piper

Jediné, čeho Jim Tucker litoval, byl zřejmě fakt, že nepřežil svého protivníka, mezinárodního bankéře Davida Rockefellera. Bývalý redaktor AFP a později korespondent Jim Tucker zemřel v nemocnici ve Virginii ve věku 78 let na následky komplikací po pádu ze schodů ve svém domě.

Nejvíce známý byl svým tažením proti výše zmíněnému Rockefellerovi a členům podobných vysoce postavených mocných skupin, jako je Trilaterální komise [web], Výbor pro zahraniční vztahy [web] a skupina Bilderberg [web].

Před příchodem do Washingtonu D. C. v roce 1975, kde pracoval jako šéfredaktor nově vzniklého týdeníku The Spotlight, byl Tucker podle vlastních slov konvenční novinář se širokou škálou zkušeností v mainstreamovém tisku. Byl sportovním redaktorem The Northern Virginia Sun, šéfredaktor The Daily Tifton Gazette v Georgii, šéfredaktor The Radford Daily News, redaktor v The Richmond Times-Dispatch, noční redaktor v The Washington Daily News, šéfredaktor v The Martinsville Bulletin a redaktor zpravodajství v The Akron Beacon Journal.

Přes všechny ty roky v médiích Tucker ani jednou neslyšel o Bilderbergu a jako skutečný novinář si uvědomil, že něco není v pořádku. Jak to Tucker shrnul: „Pokud by se stovka nejznámějších sportovců světa nebo filmových hvězd sešla v exkluzivním rekreačním středisku za zavřenými dveřmi pro soukromé setkání, většina médií by se toho chytla a chtěla vědět, co se děje. Ale když se takto setkají nejbohatší bankéři, mediální magnáti, průmyslníci, členové královské rodiny a političtí vůdci, tak tisk neřekne ani slovo.“

Částečný překlad článku Bilderberg Sleuth Jim Tucker Passes Away, Aged 78
infowars.com/bilderberg-sleuth-jim-tucker-passes-away-aged-78

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat