Rubriky | Evropa

Analytik: Je čas, aby Putin zasáhl proti fašismu v Evropě

Zveřejněno 04 května 2014 autorem FreePub

Probíhající krize na Ukrajině vyžaduje, aby Rusko zasadilo smrtelnou ránu fašismu v Evropě.

Před sedmdesáti lety Rusko porazilo fašismus v Evropě. Je na čase zasadit mu ránu znovu,“ napsal Finian Cunningham pro PressTV.[1]

Dodal, že „světové veřejné mínění“ bude podporovat proti-fašistické akce ruského prezidenta Vladimira Putina.

Washington zjistí, že je smolař a zaslouží si to. Nemá na své straně nic jiného než zhoubné a negativní síly,“ napsal.

Cunningham uvedl, že by měl Putin nasadit vojáky na východní Ukrajinu, protože „Západem podporovaný nevolený fašistický režim v Kyjevě“ zabil více než 50 protestujících.

Stupňující se násilí páchané kyjevskou juntou pod orwellovskou rouškou operace proti terorismu značí, že by měl prezident Putin zasáhnout,“ napsal analytik.

Cunningham uvedl, že Rusko „by mělo jednat s odvahou“ proti fašismu „bez ohledu na západní propagandu obviňující Rusko z nezákonného jednání.

Putin by neměl být vydírán nepodloženými lži, když jsou životy lidí v ohrožení Západem podporovanou fašistickou klikou a jejími vražednými polovojenskými jednotkami,“ konstatoval,

2. května bylo téměř 70 lidí zabito a stovky dalších zraněných poté, co ukrajinské síly zahájily vojenské operace proti pro-ruským protestujícím, kteří mají pod kontrolou několik měst na východě Ukrajiny.

Ruské ministerstvo zahraničí v prohlášení odsoudilo Kyjev kvůli smrtící incidentu v Oděse s tím, že to byl „další projev trestní nezodpovědnosti orgánů Kyjevě.

Ruský premiér Dmitrij Medveděv také obvinil kyjevské orgány z války proti svým vlastním lidem, uvedl „Ti, kteří jsou u moci v ukrajinském hlavním městě by měli přestat zabíjet své občany. Jinak může být osud země velmi smutný.

Napětí na Ukrajině se zvýšilo poté, co Krym vyhlásil nezávislost na Kyjevě a oficiálně požádal, aby se stal součástí Ruské federace.

Zdroje
[1]: PressTV: Putin should send troops into Ukraine: Analyst

Překlad článku Time for Putin to deliver blow to fascism in Europe: Analyst
www.presstv.ir/detail/2014/05/04/361275/time-for-putin-to-end-fascism-in-europe/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat