Anonymous napadli stovky izraelských webových stránek [VIDEO]

Zveřejněno 07 dubna 2014 autorem FreePub

Hacktivisti ze skupiny Anonymous zaútočili na stovky internetových stránek Izraele.

Jejich cílem byly webové stránky izraelských ministerstev a organizací.

On-line útoky se konaly dnes v pondělí, uvedla izraelská média s tím, že byla hacknuta řada internetových stránek, včetně ministerstva školství a správy letišť.

Anonymous v nedělním prohlášení uvedli: „7. dubna 2014 vyzýváme naše bratry a sestry, aby hackovali, provedli deface, získali databáze, převzali administrátorství a zaútočili na izraelský kyberprostor všemi dostupnými prostředky.


Pokud video nefunguje, je ke stažení zde

Směrem k izraelskému režimu Anonymous také uvedli, že „další útoky na lidi v Gaze, kteři byli zaplaveni vaší odpadní vodou, terorizováni vaším vojenským aparátem a ponecháni smrti na hranici při čekání na lékaře NEBUDOU tolerovány.

Skupina, která odkazovala na izraelské obléhání Gazy od roku 2007, se zavázala, že se nezastaví, dokud „Palestina nebude svobodná.

První kybernetický útok Anonymous proti Izraeli byl zahájen během útoku Tel Avivu na Gazu v listopadu 2012. Zhruba 700 webových stránek, včetně ministerstva zahraničí a oficiálních internetových stránek izraelského prezidenta, bylo napadeno hackery, dále byly uveřejněny osobní údaje zhruba 5000 izraelských představitelů.

Anonymous také provedli podobné útoky 7. dubna 2013, kdy na určitou dobu přestaly fungovat internetové stránky izraelského parlamentu, ministerstev a dalších státních organizací.

Překlad článku Hacktivists attack hundreds of Israeli websites
www.presstv.ir/detail/2014/04/07/357526/hacktivists-attack-100s-of-israeli-sites/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat