Brzezinski vyzývá k odeslání zbraní ukrajinskému režimu

Zveřejněno 07 května 2014 autorem FreePub

Globální elita se rozhodla podpořit občanskou válku podél západní hranice Ruska.

Globalista na nejvyšší úrovni a Rockefellerův důvěrník Zbigniew Brzezinski na stránce Politico vyzval k ostřejšímu zapojení USA na Ukrajině.[1]

Je to více než měsíc, co Rusové anektovali Krym, a nedávné události krizi jen zhoršily, pro-ruští rebelové v pátek údajně sestřelili dva ukrajinské vrtulníky ve Slovjansku, který je v rukou separatistů. Přesto prezident ještě neuveřejnil komplexní prohlášení o tom, co je skutečně v sázce,“ píše spoluzakladatel Trilaterální komise.

Nepřímo nazval ruského prezidenta Vladimira Putina „rváčem“ a uvedl, že „máme povinnost pomoci Ukrajině.“ Charakterizuje krizi jako „nejdůležitější výzvu pro mezinárodní systém od konce studené války“ a řekl Obamovi, že zoufale potřebuje vydat „komplexní prohlášení o tom, co je skutečně v sázce“ a oslovit „Američany ohledně tohoto problému…Potřebuje podporu amerického lidu. Proto je musí přesvědčit, že je to důležité a že si to zaslouží národní porozumění a podporu.

Na konci dubna průzkum veřejného mínění Rasmussen Reports ukázal, že téměř 60% Američanů si myslí, že se dění na Ukrajině netýká Spojených států.[2] 28. dubna průzkum USA TODAY/Pew Research Center Poll zjistil, že Američané jsou v drtivé většině proti myšlence posílat zbraně nebo vojenské vybavení na Ukrajinu.[3]

I přes tento nesouhlas ze strany Američanů Brzezinski píše: „Měli bychom být více otevření co se týče pomoci Ukrajincům bránit se v případě, že budou napadeni. Ukrajinci budou bojovat pouze v případě, když si budou myslet, že nakonec dostanou pomoc ze Západu, zejména dodávky zbraní, které budou nutné pro vedení úspěšné městské obrany. Na otevřeném poli Rusy neporazí kvůli tisícovkám jejich tanků. Mohou je porazit pouze prostřednictvím dlouhodobého městského odporu. Pak by ekonomické náklady války pro Rusy dramaticky eskalovaly. Ale abyste mohli bránit měst , musíte mít ruční protitankové zbraně, rakety a být organizovaní.

Brzezinski, notoricky známý rusofob, přijal podobnou taktiku, když byl poradcem pro národní bezpečnost bývalého amerického prezidenta Jimmyho Cartera. Používal peníze daňových poplatníků, aby tajně vyzbrojil afghánské mudžáhidy pro boj proti Sovětskému svazu. Frakce v rámci mudžahedínů se nakonec staly Talibanem a al-Kájdou.

V roce 1998 řekl pro Le Nouvel Observateur, že „tajná operace [CIA] byla výborný nápad“ a „měla ten účinek, že dostala Rusy do afghánské pasti“ a „dala SSSR jejich vietnamskou válku.[4] Ano, Moskva deset let vedla válku nepodporovanou vládou, konflikt přinesl demoralizaci a nakonec i rozpad sovětského impéria.

Na otázku, zda litoval toho, že podal pomocnou ruku při tvorbě radikálních a teroristických islámských skupin, Brzezinski odpověděl: „Co je nejdůležitější pro historii světa? Táliban nebo zhroucení sovětského impéria? Někteří muslimové nebo osvobození střední Evropy a konec studené války?“

Skrytá instalaci gangu ultra-nacionalisté a fašistů v Kyjevě ze strany ministerstva zahraničí je dostatečný důkaz, že „osvobození střední Evropy“ – zdá se, že pro Brzezinskiho je Rusko východní Evropa – je probíhající projekt.

Nyní Brzezinski vydal veřejné prohlášení o Ukrajině a vyzval k vyzbrojování rusofobů v této zemi – mnozí z nich již dlouho vyjadřují touhu etnicky očistit a zabít nejen Rusy, ale i Židy a Poláky (Brzezinski je Polák) – závěrem můžeme říct, že globální elita se rozhodla podpořit občanskou válku podél ruské západní hranice.

Kurt Nimmo pro Infowars.com, 2. května 2014.

Zdroje
[1]: Politico – What Obama Should Tell Americans About Ukraine
[2]: Rasmussen Reports – 58% Oppose U.S. Involvement in Ukraine
[3]: USA Today – Poll: Americans support sanctions, not arms for Ukraine
[4]: Le Nouvel Observateur – The CIA’s Intervention in Afghanistan

Překlad článku Brzezinski Calls for Sending Weapons to Regime in Ukraine
www.infowars.com/brzezinski-calls-for-sending-weapons-to-regime-in-ukraine/

Komentáře
 • Vložit komentář

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • Vít Luštinec 7.5.2014 at 22.52

  „Brzezinski, notoricky známý rusofob“ – Proč rusofob? Jak se definuje rusofóba? To taky Putina a dejme tomu 90 % rusů nazýváte ve zpravodajství amerikanofóby, nebo jak to určujete? Takový pojem do zpravodajství podle mě nepatří…

  • FreePub 7.5.2014 at 23.04

   Jedná se o překlad článku (odkaz je na konci), autor tam používá anglické slovo „Russophobe“

   • Vít Luštinec 8.5.2014 at 10.38

    Díky za odpověď. A Freepub je tedy zpravodajská, nebo názorová platforma? Obojí je legitimní, ale podle mě by měly být tedy alespoň rozlišeny rubriky zpravodajství a komentáře.

 • Martin 7.5.2014 at 9.42

  USA governments studenou válku nikdy neukončili!

  • Vít Luštinec 7.5.2014 at 22.53

   A rusové ji skončili?

   • agata 8.5.2014 at 5.41

    Vždy, když čtu písmenkový průjem od někoho vašeho typu, ptám se sama sebe, jak je možné, že je tak hloupý? A pak si odpovím: Sleduje ČT a čte Blesk či Babišovo noviny, tak co se divím.

    • Vít Luštinec 8.5.2014 at 10.27

     Tomu tedy říkám argumentace na úrovni.:-D Jak koukám, tak diskuse u tebe znamená, že si položíš otázku a pak si na ní zároveň odpovíš. Opravdu obohacující… Nevím jak poznáš z jednoho diskuzního příspěvku kdo co sleduje, vedle tebe je CIA hadr…

   • НКВД 8.5.2014 at 14.26

    Pokud je mi znamo, tak Varsavska smlouva byla rozpustena, pricemz NATO prohlasilo ze se zrusi taktez…. zatim vidim stale funkcni NATO provadejici soustavny teror zemi, ktere si nemysli ze hamburger, hranolky a pseudokapitalismus je to nejlepsi co je muze potkat

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat