Česká televize lže

Zveřejněno 03 dubna 2014 autorem FreePub

Česká televize lhala v pořadu Reportéři ČT.

Pravděpodobně první, kdo na tento problém upozornil je server HlidameMedia.cz v článku Lživá reportáž v pořadu Reportéři ČT

Česká televize v pořadu Reportéři ČT ze dne 31. 3. 2014 (cca od času 05:38)

Hlas v České televizi k této reportáži doslova řekl:
Až s agresivními proruskými postoji vystupuje někdejší senátor ČSSD Jiří Vyvadil. Na minulou neděli svolal na pražské Václavské náměstí demonstraci na podporu ruského vojenského zásahu na Ukrajině.

Videa z této akce jsou na konci tohoto článku.

Lži, manipulace a propaganda

Česká televize lže, jelikož výše uvedené demonstrace nebyla svolána na podporu ruského vojenského zásahu na Ukrajině, nýbrž byla svolána jako demonstrace proti mediální manipulaci ohledně dění na Ukrajině.

Jako důkaz slouží například článek Pozvánka na demonstraci proti mediální manipulaci ohledně dění na Ukrajině, který vyšel na serveru Parlamentní Listy. Pro tuto demonstraci byla vytvořena také facebooková událost [zde].

O údajných „agresivních“ proruských postojích pana Vyvadila si můžete udělat obrázek sami, proslov J. Vyvadila z demonstrace:

Operace Kavčí bouře

Operace Kavčí bouře vznikla jako akce proti manipulaci České televize, proti porušování jejího vlastního kodexu a proti dalším zvěrstvům, kterých se stále dopouští.

Operace má za sebou řadu akcí, včetně zasypání facebookových stránek České televize důkazy její manipulace. Akce stále pokračuje, nyní jsou na řadě oficiální stížnosti Radě České televize a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.

Sdílejte a šiřte tuto akci. Čím více lidí se zapojí, tím spíš bude operace úspěšná. Děkujeme!

Naše značka (hashtag):
#opKavciBoure

Facebooková stránka:

Komentáře
 • Vložit komentář

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • T.Masarik 21.1.2021 at 9.05

  JEDNO SI MY ČEŠTÍ OBČANÉ SI MUSÍ KONEČNĚ UVĚDOMIT,ŽE NEJVĚTŠÍ ZLO V DĚJINÁCH
  ČESKÉHO NÁRODA JE PRAVICE:ODS KALOUSEK TOP 03%.KDUČSL-STAN-GAZDÍCI
  -PIRÁTI, HLAVNĚ „televize PRAVICE ČT24“ KTERÁ ZA NAŠE 135kč SE NÁM SNAŽÍ VYMEJVAT MOZKY HLAVNĚ STUDENTUM
  LIDEM BEZ ZKUŠNOSTI! Proto je třeba zrušit povinné poplatky pro ČT !!!

 • Jan 6.4.2014 at 11.43

  Říkal jsem to ,že po rozpadu Svazu sovětských socialistických republik,jehož původcem byl Gorbačov,přijde znovu den,kdy si ruská společnost uvědomí,že je tlačena na mezinárodní scéně do pozadí a zrodí se osobnost,která se bude snažit obnovit ztracené.K rozpadu SSSR nemělo nikdy dojít a neměli jsme tu dnes nebezpečí z obavy nepředstavitelného kompromisu mezi východem a západem.kdy se snaží západ získávat na svoji stranu země,které patřily k východnímu bloku a tím vyvažovaly síly a mír ve světě.Americkému četníkovi a EU,která je pod jeho jhem se nehodí,že Rusko usiluje o to ,co mu patřilo,získat zpět,….bude z toho ještě řada problémů…

 • zemekf 5.4.2014 at 7.49
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat