Henderson: USA chtějí třetí světovou válku kvůli insolventním bankám

Zveřejněno 29 července 2014 autorem FreePub

Americký publicista tvrdí, že Spojené státy chtějí začít třetí světovou válku.

Dean Henderson z Veterans Today toto poznamenal v telefonickém rozhovoru s PressTV v pondělí uvedl, když komentoval nedávné výroky Bena Rhodese, zástupce národního bezpečnostního poradce pro strategické komunikace Bílého domu, který řekl, že „jsou na stole silnější“ evropské sankce proti Rusku.

Je to jen další agrese ze strany Spojených států a od anglo-izraelsko-americké aliance bankéřů, která zdá se snaží z každého úhlu pohledu vyprovokovat Rusy ke třetí světové válce, protože všechny velké banky jsou insolventní,“ řekl Henderson pro PressTV.

Washington a Moskva jsou na ostří nože kvůli krizi na Ukrajině. Spojené státy obviňují Rusko z podpory a vyzbrojování pro-ruských sil na východní Ukrajině, což Kreml odmítá.

Mezitím Spojené státy tvrdí, že alespoň část viny za sestřelení malajského dopravního letadla nad Ukrajinou, při kterém zahynulo všech 298 lidí na palubě, leží na Rusku.

Henderson tvrdí, že jsou tato obvinění pouze „záminkou“ pro USA, aby zachránily své insolventní bankéře tím, že by šel Washington do války, „jako to udělal před druhou světovou válkou.


Pokud video nefunguje, je ke stažení zde

Překlad článku US wants WWIII because its big banks are insolvent: Henderson
www.presstv.ir/detail/2014/07/28/373149/insolvent-us-banks-want-wwiii/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat