Rubriky | Video

Operace Kavčí sračky za 135 Kč měsíčně

Zveřejněno 24 května 2014 autorem FreePub

Toto vysílala česká VEŘEJNOPRÁVNÍ televize na programu ČT1 v hlavních zprávách 20.5.2014.

Lidé zaplnili stadion Shakhtaru Donetsk,“ uvádí moderátorka Aneta Savarová před reportáží. V záběru potom vidíte doslova dav lidí mávající vlaječkami a také záběr na velkoplošnou obrazovku, kde hovoří Rinat Akhmetov, který svolal demonstraci sto tisíců lidí.

Vše je ale jinak. Zaplněný stadion se omezil na pár set lidí na jedné tribuně, kterou dychtivě fotili a natáčeli novináři. Podívejte se, jak to ovšem bylo doopravdy.

České televizi již nejde věřit absolutně v ničem. Jejich prachsprostá propaganda nejen nebere konce, ale přitvrzuje. Jejich propagandistická práce je opravdu bravurní. Až příště od ČT uslyšíte o zaplněném stadionu, nepodléhejte iluzím. Ve skutečnosti mohla být zaplněná autobusová zastávka blízko stadionu nebo přímo na stadionu mohly být narvané k prasknutí toalety.

Originály videí:
www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/214411000100520/obsah/327604-protest-proti-separatistum
www.youtube.com/watch?v=b3Z9tKQTiZA

Podpořte www.hlidamemedia.cz

PS.: Z těch statisíců zaměstnanců tam devčátku moc lidí nedošlo, kapacita Donbas arény je 52 187 míst. Je zbytečné cokoliv počítat. Pro ČT jež otevřeně podporuje fašistické bojůvky, si to stejně znásobí vyhovujícím koeficientem.

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat