PENÍZE 2.0 – Základní příjem

Zveřejněno 20 března 2014 autorem FreePub

Nový význam peněz, aby systém fungoval pro člověka.

Peníze 2.0
Základní příjem: Nový význam peněz, aby systém fungoval pro člověka.

Veřejná diskuse s promítáním vstup volný. Ballingův sál, Národní technická knihovna v Praze Technická 6, Praha 6 – Dejvice dne 26. března 2014 od 18:00.

Událost na Facebooku >> www.facebook.com/events/434520850014923/

Cítíme, že se blíží kulturní změna ve fungování společnosti. Změna je ve vzduchu přímo hmatatelná.

Jedním z návrhů, jak řešit současnou ekonomickou a politickou nerovnováhu ve světě i u nás, je myšlenka nepodmíněného základního příjmu. Ve světě je známý jako Basic Income, nebo Basic Income Guarantee (USA) či Citizen‘s Income (UK).

Přestože myšlenka nabírá na síle po celém světě, v Čechách jde stále ještě o neznámou věc. Proto jsme uspořádali tento seznamovací večer pro širokou veřejnost, aby se o základním příjmu vědělo a mluvilo. Pozvali jsme osobnosti z různých oblastí lidského konání, aby byla diskuse pestrá a zajímavá.

Nejde pouze o přesvědčené zastánce této myšlenky, mantinely jsme nastavili dostatečně široké, aby se mohly objevit i další koncepty podobně naladěných, přemýšlivých a otevřených lidí.

Společenský systém nefunguje, hroutí se. Je nejvyšší čas tvořit nový. Takový, který bude pomáhat lidem v jejich každodenním životě. Promění staré destruktivní v nové životadárné, ukotvené pevně na Zemi. Proto se večer jmenuje „PENÍZE 2.0“, co bude tím novým zdrojem a hodnotou lidské společnosti?

Zdroj:
www.zakladniprijem2014.cz

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat