Pozvánka na webinář Regulace cen a zisků ve vodárenství

Zveřejněno 25 června 2014 autorem FreePub

Ve čtvrtek 26. 6. 2014 se od 20:00 koná webinář na téma Regulace cen a zisků ve vodárenství.

Vodárenství se věnuji více než 12 let a navíc mám aktuálně den starou zkušenost, jak Hadi na radnicích „regulují“ vodárenství. Peníze od lidí rozdělují tak, že zisk 65 mil. korun odteče zahraničnímu koncernu a městská vodárna má zisk pouhých 7 mil. korun, které slouží na obnovu majetku 1,5 miliardy.

Praktiky politiků si pro sebe nenechám.

Ve čtvrtek 26. 6. 2014 od 20 hod. pořádám webinář na téma:

REGULACE CEN A ZISKŮ VE VODÁRENSTVÍ!

Myslíte si, že budete platit nižší cenu vody? Jde o skutečný zájem politiků o úpravu podmínek prodeje vody ve prospěch lidí nebo o politické tanečky před volbami? Proč koncerny přes své zaměstnance v médiích, tak udatně brojí proti regulaci? Co může či nemůže regulace přinést? Co, jak a s jakým úspěchem je regulováno dnes?

Odpověď na tyto a další otázky na webináři dostanete a zítřejší WEBINÁŘ doplním také o aktuální včerejší zkušenost. Na konkrétním příkladu doložím, jak politici ve vedení okresní vodárny nehájí zájmy měst, obcí a lidí. Dozvíte se perly, které vypustili zastupitelům a především to, na co odmítli odpovídat.

REZERVUJTE SI MÍSTO NA WEBINÁŘI

KLIKNĚTE na www.vodalidem.cz/wregulace/

jako bonus dostanete záznam z webináře:

Proč se privatizují zisky okresních vodáren?

Webinář pořádám společně se zpravodajským serverem Občanský monitoring.

Informace volně šiřte mezi své známé a sdílejte je na sítích. Čím více lidí má o vodě a dění kolem ní přehled, tím více je možná náprava nevýhodného stavu u nás v České republice.

Kdo jsem?

Ing. Radek Novotný

Odborník na praktiky zahraničních koncernů ve vodárnách. Dění na radnicích, ve vodárnách, vodárenství a na dopady privatizací vodáren na lidi, obce a stát se zabývám přes 12 let. Poskytuji konzultace, díky kterým se podařilo řadu vodáren před vytunelováním zachránit. Lidé v nich platí nižší cenu vody, protože peníze placené za vodu tečou do vodáren, nikoliv do zahraničí. Jejich vodárny čerpají dotace z EU a obce nemusí ze svých rozpočtů odvětví dotovat.

Kontakt

rn@cccfm.cz, www.vodalidem.cz, www.pravdaovode.cz a www.facebook.com/Vodalidem

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich