Pozvánka na webinář Regulace cen a zisků ve vodárenství

Zveřejněno 25 června 2014 autorem FreePub

Ve čtvrtek 26. 6. 2014 se od 20:00 koná webinář na téma Regulace cen a zisků ve vodárenství.

Vodárenství se věnuji více než 12 let a navíc mám aktuálně den starou zkušenost, jak Hadi na radnicích „regulují“ vodárenství. Peníze od lidí rozdělují tak, že zisk 65 mil. korun odteče zahraničnímu koncernu a městská vodárna má zisk pouhých 7 mil. korun, které slouží na obnovu majetku 1,5 miliardy.

Praktiky politiků si pro sebe nenechám.

Ve čtvrtek 26. 6. 2014 od 20 hod. pořádám webinář na téma:

REGULACE CEN A ZISKŮ VE VODÁRENSTVÍ!

Myslíte si, že budete platit nižší cenu vody? Jde o skutečný zájem politiků o úpravu podmínek prodeje vody ve prospěch lidí nebo o politické tanečky před volbami? Proč koncerny přes své zaměstnance v médiích, tak udatně brojí proti regulaci? Co může či nemůže regulace přinést? Co, jak a s jakým úspěchem je regulováno dnes?

Odpověď na tyto a další otázky na webináři dostanete a zítřejší WEBINÁŘ doplním také o aktuální včerejší zkušenost. Na konkrétním příkladu doložím, jak politici ve vedení okresní vodárny nehájí zájmy měst, obcí a lidí. Dozvíte se perly, které vypustili zastupitelům a především to, na co odmítli odpovídat.

REZERVUJTE SI MÍSTO NA WEBINÁŘI

KLIKNĚTE na www.vodalidem.cz/wregulace/

jako bonus dostanete záznam z webináře:

Proč se privatizují zisky okresních vodáren?

Webinář pořádám společně se zpravodajským serverem Občanský monitoring.

Informace volně šiřte mezi své známé a sdílejte je na sítích. Čím více lidí má o vodě a dění kolem ní přehled, tím více je možná náprava nevýhodného stavu u nás v České republice.

Kdo jsem?

Ing. Radek Novotný

Odborník na praktiky zahraničních koncernů ve vodárnách. Dění na radnicích, ve vodárnách, vodárenství a na dopady privatizací vodáren na lidi, obce a stát se zabývám přes 12 let. Poskytuji konzultace, díky kterým se podařilo řadu vodáren před vytunelováním zachránit. Lidé v nich platí nižší cenu vody, protože peníze placené za vodu tečou do vodáren, nikoliv do zahraničí. Jejich vodárny čerpají dotace z EU a obce nemusí ze svých rozpočtů odvětví dotovat.

Kontakt

rn@cccfm.cz, www.vodalidem.cz, www.pravdaovode.cz a www.facebook.com/Vodalidem

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat