Před čím by se měla mít Česká republika na pozoru

Zveřejněno 24 listopadu 2014 autorem FreePub

Americký Institut Rona Paula uveřejnil zajímavý článek, který se týká našeho státu. Po internetu již koluje tento článek přeložený, náš překlad je však doplněn o odkazy z původní anglické verze a doplněn o další (očíslované) zdroje a informace. Pokud máte ohledně organizace National Endowment for Democracy (NED) jakékoliv další informace, neváhejte nás kontaktovat.

National Endowment for Democracy (NED) – česky Národní nadace pro demokracii – je nejvíce problematická entita. Je financována téměř výhradně americkou vládou, ale jako nevládní organizace není vůbec zodpovědná ruce, která ji živí (ani kapsám které byly obrány, aby ji ruka mohla živit). Vztah je oboustranně výhodný: americká vláda může dát za úkol změnu režimu v zahraničí při zachování na pohled čistých rukou; NED má volnou ruku k výkonu svého poslání (změna režimu) s nulovým dohledem ze strany vlády.

Jak jeden ze zakladatelů NEDu, Allan Weinstein, řekl: „Mnoho z toho, co dnes děláme, bylo skrytě prováděno CIA před 25 lety.

Prezident NEDu, Carl Gershman, dokonale ztělesňuje, proč je pro USA špatný nápad udržovat neodpovědný subjekt věnující se podvracení a destabilizaci v oblasti zahraniční politiky. I když v průběhu desetiletí utratil mnoho milionů amerických dolarů daňových poplatníků za změnu režimu v zahraničí, tam nikdy nedošlo ke změně režimu v NEDu. Gershman, bývalý trockista, je doživotní prezident NEDu (od roku 1984). Svrhává zvolené vlády v zahraničí, ale nikdy nebyl zvolen do jakékoliv takové funkce.

Neustále při penězích a stále na pozoru pro změnu režimu, když něco upoutá pozornost Carla Gershmana, problémy budou určitě následovat.

To je důvod, proč by si Česká republika měla dávat pozor.

Včera (16. 11. 2014) Gershman bil na poplach v americkém deníku Washington Post kvůli prezidentovi České republiky. V textu s názvem „Rezignovali Češi na morální odpovědnost?“ Gershman varoval, že se český prezident „drasticky odchýlil“ od dědictví Václava Havla. Havel, svatý amerického establishmentu, byl ve svém neutuchajícím zaměření se na kolektivismus a lidská práva ve výrazném kontrastu s bývalým prezidentem a předsedou vlády Václavem Klausem, který hájil osobní svobodu a postkomunistickou státní suverenitu.

Jaký hrozný zločin spáchal prezident Zeman, když vyvolal hněv Carla Gershmana? Na summitu NATO v září měl tu drzost zpochybnit tvrzení (bez důkazů) neokonzervativního švédského ministra zahraničí Carla Bildta, že Rusko napadlo Ukrajinu.[1][2][3]

Pozn. překladatele: Carl Bildt byl účastníkem tajného setkání Bilderberg minimálně v letech 2008, 2010, 2011, 2013 a 2014, jak uvádí oficiální webové stránky tohoto každoročního setkání.[4][5][6][7][8]

Také měl tu drzost potvrdit vinu Amerikou oblíbeného proti-putinovského oligarchy Michaila Chodorkovského a litovat, že mnohem více kriminální oligarchové v Rusku nebyli uvězněni. Člověk by si mohl myslet, že by u americké vlády získal body, která právě poučovala maďarskou vládu ohledně korupce, ale pokud jde o oligarchu, který je pro Západu, pak USA dělají, že nevidí.

To vše bylo špatné, ale co opravdu podráždilo Gershmana bylo to, že český prezident nedávno Číně potvrdil že je jeho země otevřena zvýšení obchodních vztahů s Pekingem a nepoužije „lidská práva“ v Číně jako předpoklad pro zlepšení obchodních vazeb. Gershman zuřil nad pražskou „politikou usmiřování Vladimira Putina a zavedení hospodářských vztahů s Čínou nad lidská práva.

Ale ani to nebylo to nejhorší. Gershman se stal vzteklým po rozhodnutí českého ministerstva zahraničních věcí k zastavení financování operací změny režimu na Kubě, v Bělorusku a Číně prostřednictvím svého programu „TRANS“. Program byl až do minulého měsíce součástí vládou dodávané podpory Sorosovým publikacím „Transitions Online,“ které úzce kopírují cíle americké zahraniční politiky.

Demonstrace Chci si s vami promluvit, pane prezidente na Národní třídě, 2014 (21)

Foto: Demonstrace „Chci si s vámi promluvit, pane prezidente“ proti Miloši Zemanovi v Praze na Národní třídě při příležitosti 25 výročí 17. listopadu 1989.

Gershman zaútočil na náměstka ministra zahraničí Petra Druláka kvůli odmítnutí toho, co Drulák nazval „falešným univerzalismem,“ která se snaží „vnutit ostatním svou představu o ideální společnosti.“ A Gershman se vztekal kvůli Drulákově odpisu kultu Havla jako bandy „amerických neokonzervativců“ (jako je Havla uctívající neokonzervativec Carl Gershman).[9]

Pravda bolí a Gershman je zjevně rozrušený Českou republikou. Když se Gershman naštve, destabilizace začíná a brzy dochází k operacím s cílem změnit režim.

Praha by si měla dávat pozor. Pokud by měl prezident České republiky Miloš Zeman jakýkoliv smysl, vyhnal by všechny operativce z Národní nadace pro demokracii a jejích různých americkou vládou financovaných dílčích organizací, jako je Mezinárodní republikánský institut (IRI) a Národní demokratický institut (NDI). Tyto organizace mají bezpochyby v úmyslu ohrozit českou demokracii, zatímco o ní mluvíme.

Pozn. překladatele: Organizace IRI a NDI přijaly letos v září Semena Semenchenko, velitele ukrajinského dobrovolnického praporu Donbas. Semenchenko se setkal s demokratickým senátorem Robertem Menendezem a republikánským senátorem Robertem Corkerem. „Menendez a Corker jsou senátoři, kteří sponzorují zákon Ukraine Freedom Support Act, který Ukrajině přidělí peníze a pomoc, včetně dodávek zbraní. Radary, proti-tankové zbraně, bezpilotní letouny, komunikační systémy a mnoho dalších užitečných věcí pro naši armádu,„ napsal Semenchenko, viz článek USA budou cvičit a financovat batalion Donbas. Jak je vidět, i tyto organizace zasahují do záležitostí jiných států.

Zdroje
[1]: ČTK – Zeman: Konflikt na Ukrajině je občanskou válkou, ne ruskou invazí
[2]: ČTK – Zeman wants evidence of Russian presence in eastern Ukraine
[3]: Česká pozice – Summit NATO: Miloš Zeman versus Carl Bildt
[4]: Bilderberg Meetings – Meeting 2008 Participants
[5]: Bilderberg Meetings – Meeting 2010 Participants
[6]: Bilderberg Meetings – Meeting 2011 Participants
[7]: Bilderberg Meetings – Meeting 2013 Participants
[8]: Bilderberg Meetings – Meeting 2014 Participants
[9]: Lidovky – Havlovská politika byla chybná a škodlivá, tvrdí český diplomat

Překlad článku NED’s Regime Change Tsar Eyes Czech Republic
www.ronpaulinstitute.org/archives/neocon-watch/2014/november/17/neds-regime-change-tsar-eyes-czech-republic/

Komentáře
  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • veselka 27.11.2014 at 17.33

    Plně schvaluji-vyjděme do ulic ,už je toho dost!!!

  • […] Před čím by se měla mít Česká republika na pozoru […]

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat