Reklamace ČT: Chceme zpět svoji televizi – 7. 12. 2014 Praha

Zveřejněno 04 prosince 2014 autorem FreePub

Každý občan má ze zákona nárok na reklamaci, pokud jím koupený, nesplňuje zákonem garantovanou kvalitu.

>> facebooková událost: www.facebook.com/events/772504532804930

Kdy: neděle 7. prosince 2014 od 14:30
Kde: Kavčí hory, Praha

Česká televize pod vedením p. Dvořáka dlouhodobě nenaplňuje jedno ze svých zadání, tedy informovat objektivně, nestranně a nezaujatě.

Místo toho jsme v posledních dnech a měsících informováni o událostech doma i ve světě jednostranně, Ukrajina, Sýrie, Libye, Srbsko, ale dokonce už i Maďarsko, Brusel a Británie jsou toho příkladem. To, co začalo v zahraničním zpravodajství, se dnes přesouvá do domácího, kampaň zesměšnující prezidenta Zemana je jen jedním příkladem za všechny. To, jak se ČT zapojila do kampaně proti demokraticky zvolenému prezidentovi republiky je neakceptovatelné. Odmítáme, aby ČT financovala a vysílala pochybnou a dehonestující satiru na našeho prezidenta („pečený sněhulák“).

Selekce informací, kterou ČT provádí, je pro nás nepřijatelná.

Mnozí tzv. „experti“ a „odborníci“, zvaní do studia, většinou zastávají stejný, předem jasný, jednostranný názor, často navíc ani ničím reálným podložený.

Za úkol ČT nepovažujeme šíření negativním emocí, ale objektivních, ověřenými fakty podložených zpráv.
Odmítáme také jasně protiruský kurs, který ČT zastává, jsme v Evropě tradičně a přirozeně společně s Ruskem, naši nepřátelé sedí jinde.

>> facebooková událost: www.facebook.com/events/772504532804930

Prostor, který ČT dává novinářům spojeným s médii vlastněnými úzkou skupinkou podnikatelů je naprosto neúměrný. Cenzurováním vystoupení prezidenta Miloše Zemana pohár naší trpělivosti přetekl.

Jestliže tedy vedení ČT není schopno a ochotno plnit své povinnosti, požadujeme tedy buď okamžitou změnu, nebo jeho okamžitou výměnu.

V neděli 7. prosince 2014 ve 14.30 hod., budeme na Kavčích horách v Praze před budovou ČT důrazně protestovat proti této neúnosné situaci.

Sejdeme se zde, bez ohledu na naše politické přesvědčení a názory.

„Pohár naší trpělivosti již přetekl“.

Za svoláním této demonstrace nestojí žádná politická strana, jedná se o iniciativu občanů České republiky.

FB komunitní stránky iniciativy Chceme zpátky svoji televizi:
https://www.facebook.com/chcemezpatkyceskoutelevizi

Facebook skupina
iniciativy Chceme zpátky svoji televizi :
www.facebook.com/groups/chcemezpatkyceskoutelevizi/

Další iniciativy týkající se České televize
operace Kavčí bouře – www.facebook.com/opKavciBoure
články o ČT na webu Free Pub – www.freepub.cz/tag/ceska-televize/
články o ČT na webu Disidenti – www.disidenti.org/tag/ceska-televize

Komentáře
 • Vložit komentář

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • jana 10.12.2014 at 1.33

  Souhlasím s vámi. Česká televize je placena s našich koncesionářských poplatků. její vedení je již delší dobu zaměřeno spíše k podporování negativních postojů k hlavě našeho státu a dovolují doslova jeho veřejné urážení redaktory, kteří by se od něj měli hodně co učit, jak do vzdělanosti. Vůbec se nedivím, že „tyto zpravodajce“ právem častuje hrubými výrazy. Nic lepšího si za svoje obhroublé chování nezaslouží. Protože se však ví, že vedení ČT doposud neučinilo nic, co by podobnému jednání zabránilo, mělo by být okamžitě vyměněno nebo odvoláno. ČT není soukromá firma. Má plnit svoje poslání. T.zn. nestranně informovat občany o dění ve světě a v naší zemi. Pokud toho není schopna, zrušme ji nebo přestaňme na ni posílat poplatky, které si nezaslouží. Bylo by na čase zorganizovat celostátní protest proti podobným praktikám, než bude pozdě. Někdo místo nás tahá za nitky a rozněcuje vzájemnou nenávist. Komu pak to má přispět????

 • Jeník Pravdorád 6.12.2014 at 16.23

  proboha kdo tohle vymyslel? jestli chcete masovou účast, tak to nesmíte oznámit 3 dny před realizací :-/ na údalost fb je pozváno „jen“ 2500 lidí, a účast „potvridlo“ cca 60 :-/

 • prodost 5.12.2014 at 20.09

  Když prostřihli Zemanuv projev (tedy když jsem se o tom dozvěděl-TV nevlastním, abych se finančně nepodílel na tresných činech), napadlo mě: „Jak by dopadl Josef Goebels, kdyby prostřihl projev fuehrera. Provaz, v lepším případě zastřelení. Z tohoto srovnání jsme na tom tedy hůř.

  • Eva 6.12.2014 at 18.15

   Pro vás je tak důležité opakovaně se dovědět, že Bakala je balvan, tedy že ho tak označuje náš prezident? V televizi to vysílali dvakrát.

 • J.H. 5.12.2014 at 19.02

  Já jsem televizní poplatky odhlásil(platím jen poplatky za český rozhlas), za tuhle prolhanou propagandistickou žumpu nodmítám platit.

  • Eva 6.12.2014 at 18.16

   Jak jsou propagandistické pořady na na všech pěti kanálech ČT?

 • Konior 4.12.2014 at 20.41

  nemusím opakovat to co už napsali jiní občane této České republiky a plně s ními souhlasím asi jste se vrátili spět do ČSSR a to je nepřiatelné pro mne a občany.

 • Jiří Formánek, Ing. 4.12.2014 at 20.12

  Platím koncesionářské poplatky a proto jsem přesvědčen, že mám též právo vyjádřit svoji nespokojenost s dosavadní špatnou prací České televize. Kam jdou naše peníze ? Na úrovni a skladbě programů to zcela určitě vidět není. Nebýt starých, desítky let starých filmů, natočených ještě v dobách totality, tak nemáte co vysílat. Zpravodajství je nekorektní, lživé a zkreslené. Vaši redaktoři nemají patřičnou úroveň atd. atd. Ředitel Dvořák se patrně domnívá, že jeho kontakty s některými politiky jej udrží u vesla i nadále. Ale pohár již přetekl !

  • Eva 6.12.2014 at 18.19

   Co vám vadí? Pohádky pro děti, koncerty na ČT art, naučné pořady na ČT 2?

 • ILONA KULÍČKOVÁ 4.12.2014 at 18.37

  Konečně se začíná český národ probouzet.Určitě se zůčastníme,i za svobodný vysílač jako moderátoři v plné podpoře.Ilona Láda

 • Radek 4.12.2014 at 18.05

  Chtelo byto take protestovat proti zakazu verejneho vysilani pres internet aspon pomoci http://www.tv4you.cz coz je sluzba zdarma podminkou je ze platime koncesionarni poplatky!!, pomohlo byto i lidem pri problemech v doprave sledovat informace primo z odstavenych souprav nebo cestujicim na nadrazich http://www.petice24.com/petice_proti_zakazu_sluby_tv4you_jejiho_streamu_tv_pres_internet#form

 • […] Reklamace ČT: Chceme zpět svoji televizi – 7. 12. 2014 Praha […]

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat