Rubriky | Ameriky

Tags | ,

Ron Paul: Oslavte Den nezávislosti opozicí proti vládní tyranii

Zveřejněno 02 července 2014 autorem FreePub

Ron Paul chce, aby jeho spoluobčané oslavili Den nezávislosti odporem proti tyranské vládě.

V telefonní zprávě dané k dispozici v pondělí tento týden pro příznivce bývalý zákonodárce amerického Kongresu a trojnásobný kandidát na prezidenta navrhl, aby Američané zvážili jiný postup pro oslavy Dne nezávislosti čtvrtého července.

Tento týden Američané oslaví Den nezávislosti s rodinou, jídlem a ohňostroji. Všude budou americké vlajky. Je však smutné, že co by mělo být oslavou odvahy těch, kteří tolik riskovali proti tyranii, bude oslavou vlády, ne svobody. Mainstreamová média a oportunističtí politici obrátili Den nezávislosti na opak toho, k čemu byl původně zamýšlen,“ řekl Paul.

Myšlenka opozice – v případě potřeby silou – proti tyranské vládě se obrátila na oslavu tyranské vlády samotné.

Bývalý republikánský zástupce Texasu pokračoval s tím, že signatáři amerického prohlášení nezávislosti by byli zdrceni nedávnými událostmi odehrávajícími se v zemi, které pomohly v jejím vzniku před více než 200 lety, a že současná koncentrace moci ve výkonné moci, jak Paul se domnívá, je na stejné úrovni s tím, co inspirovalo předky k tomu, aby vedli revoluci proti Britům.

Paul dodal, že je obzvláště znepokojen nedávno vydaným memorandem Obamovy vlády, v němž se odhaluje, jak Bílý dům odůvodnil mimosoudní popravu Anwar Al-Awlakiho, amerického občana obviněného ze spolupráce s al-Kájdou, na konci roku 2011.

Memorandum o „dronech“ vydané po žádosti ACLU o přístupu k informacím údajného udělalo z prezidenta arbitra, který rozhoduje o tom,kdo je nebo není terorista kvůli popravám ze strany americké vlády. Neexistuje žádný spravedlivý proces, jen rozhodnutí prezidenta,“ řekl Paul.

Shodou okolností také uveřejněna studie od Stimson Center o využití bezpilotních letounů ze strany USA. Studie, které spolupředsedal generál John Abizaid, bývalý velitel US Central Command (CENTCOM), došla k závěru, že v rozporu s tvrzením, že drony pomáhají předcházet širší konflikty zaměřením se na konkrétní jednotlivce, využití bezpilotních letounů ‚může vytvořit šikmou plochu vedoucí k neustálým nebo širším válkám.‘

Na Den nezávislosti bychom měli pamatovat na ducha vzpoury proti tyranii, který inspiroval naše otce zakladatele, aby provedli náš experiment svobody,“ uzavřel Paul svou čtyři minuty dlouhou zprávu. „Měli bychom sami sebe oslavit a pokračovat v tomto boji, pokud chceme, aby udržet naší republiku.

Poslední poselství Rona Paula bylo publikováno v pondělí a je k dispozici na bezplatném telefonním čísle, na kterém každý týden Ron Paul odpovídá. Jeho syn – senátor Rand Paul – je také proti vyzbrojování dronového programu Bílého domu.

Překlad článku Ron Paul: Celebrate Independence Day by opposing government tyranny
rt.com/usa/169496-ron-paul-independence-day/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat