Shromáždění v Praze za pravdu o 11. září 2001

Zveřejněno 07 září 2014 autorem FreePub

11. září 2014 se od 11:00 uskuteční akce na Václavském náměstí v Praze.

Vážení přátelé a čtenáři, letos tomu bude již 13 let od okamžiku, kdy byl spáchán nejhorší teroristický čin v novodobých dějinách lidstva – útok z 11. září 2001 na Spojené státy americké. Útok, který několik zemí se Spojenými státy americkými v první řadě použilo jako záminku k rozpoutání několika válečných konfliktů se stovkami tisíc obětí, k dramatickému omezení osobních svobod, tak zvané „demokracii“ a k šíření všudypřítomné atmosféry strachu. Mnozí z nás jsme za celou tu dobu dříve nebo později dospěli k poznání, že okolnosti tohoto činu jsou zcela konkrétní částí lidstva záměrně překrucovány a zatajovány. Postupně jsme dospěli i k poznání, že takových témat, o kterých je v našem světě šířena lež, či které jsou utajovány, je mnohem více. Dospěli jsme i k poznání, kdo, proč a jak to dělá.

>> Událost na Facebooku: Shromáždění za Pravdu o 11. září 2001

Dospěli jsme však především k poznání toho, že útoky z 11. září 2001 byly pouze jedním z mnoha kroků v uskutečňování dlouhodobého cíle, který je nazýván Nový světový řád a jenž ve své pravé podobě znamená konec lidskosti na této planetě.

Nyní je tedy před námi úkol uskutečňování tohoto cíle zastavit, jeho naplnění nedopustit a napomáhat vytváření světa míru, svobody, dostatku a harmonie.

11. září 2014 od 11:00 se tedy už po šesté sejdeme v Praze na Václavském náměstí, abychom především sobě připomněli, že na to nezapomínáme. Stejně jako nezapomínáme na spoustu dalších nevyřešených a nepotrestaných zločinů a na spoustu dalších mediálních lží a cenzurovaných informací. Sejdeme se kvůli tomu, abychom dali najevo, že stále odmítáme přijímat lži a stále požadujeme Pravdu!

Do těchto akcí jsme již v minulých letech investovali značné množství peněz i úsilí a vzhledem k tomu, že jsou v současné době aktuálnější témata, která je třeba řešit (i když spolu přímo souvisejí), tak bude letošní akce podobného rozměru, jako ta minulý rok, tedy: Sejdeme se, kdo bude chtít na místě na toto téma něco promluvit, bude mít možnost.

Těším se s vámi na shledanou :-)

Zdroj:
www.nwoo.org/2014/09/05/shromazdeni-za-pravdu-o-11-zari-2001-11-9-2014-11h-praha-vaclavak/

Komentáře
  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • antonin 8.9.2014 at 17.48

    zajimavy video…. http://youtu.be/qZomMV4BVVU

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat