Rubriky | Video

Současný stav české mediální legislativy

Zveřejněno 23 prosince 2014 autorem FreePub

Konferenci „Regulace českých médií“ uspořádal Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK v Praze ve spolupráci s Radou pro rozhlasové a televizní vysílání a Ministerstvem kultury ve dnech 5. a 6. června 2014 v konferenčních prostorách IPSOS, s. r. o., Národní 6, Praha 1. O aktuálních otázkách české mediální legislativy a s ní spojených problémech diskutovali v rámci šesti bloků přední odborníci na problematiku mediálního práva a souvisejících oblastí, zástupci státních orgánů, kontrolních orgánů médií, zástupci neziskového sektoru, politici i novináři.

V panelu č. 1, který byl věnován současnému stavu české mediální legislativy, vystoupili Tomáš Trampota (FSV UK), Petra Smolíková (MK ČR), Petr Šafařík (RČRo), Martin Komárek (PSČR) a Petr Dvořák (Česká televize).
Více informací o konferenci najdete na webu Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK:
iksz.fsv.cuni.cz/IKSZFSV-237.html

Komentáře
 • Vložit komentář

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • hovorka11 23.12.2014 at 19.09

  Vysílání ČT 1 a ČT 24 je v případě informací ze zahraničí na úrovni jasně totalitního režimu.
  Tyto média jsou především zaměřena na klamání nejmladší skupiny mladých lidí, kteří neprožili události minulého století a jsou lehce -zmanipulovatelní.
  Aby to tak bylo, tak na to dohlíží krycí organizace Člověk v tísni, která je propojena s vedením ČT a je placena z našich daní, vlády USA a příspěvků z EU.
  Výsledkem je blokace informací o ISIL a pravdě okolo Sýrie, kde USA hlídá zásobovací trasy teroristům z Turecka a plánovité „bombarduje“ pouze určité oblasti,s tím, si naplánovali „boj“ na 3 roky, dokud za masivní finanční podpory a výcviku teriristú od USA, SA a Kataru nebude
  zničena Sýrie i s Assadem.

  Dokonce to dospělo tak daleko, že je blokován dodej L 159 do Íráku na základě nedodání povolení k exportu od západních firem, která dodávají elektroniku do letadel. Klíčové boje tak svádí syrské a írácké letectvo za pomocí SU 25.

  Postup Krytí zločinů uplatňuje ČT i ohledně dění na Ukrajině, kde při bombardování a odstřelování obytných částí s následkem smrti i často dětí nás informuje že „vzbouřenci popírají že zabili civilisty“.
  Jak prosté- tyto lidé dle mého názoru zrůdy z ČT manipulují s lidmi a kryjí zločiny proti lidskosti.
  Při sestřelení Malaisijského letadla okamžitě podali zprávu, že USA má důkazy o sestželení ze strany ruských vojáků, ale neinformovali o tom, že USA důkazy nepodala a z vyšetřovací komise byla vyloučena Malaisie a pokud Ukrajina nebude chtít zveřejnit pravdu o sestřelení, tak ji nezveřejní !!! Na nátlak pozůstalých a demokratické veřejnosti byla Malaisie přizvána až 1. 12. 2014.

 • […] Současný stav české mediální legislativy pochází z […]

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat