Rubriky | Ameriky

Tags |

Svět by měl Ameriku bojkotovat

Zveřejněno 20 května 2014 autorem FreePub

Podle analytika a politologa Dr. Kevina Barreta by měl svět bojkotovat Spojené státy americké.

Země po celém světě by měli bojkotovat Spojené státy, protože to je svět tyranie, která nutí ostatní země, aby se řídily jeho rozkazy, protože nutí členy Rady bezpečnosti Organizace spojených národů, aby hlasovali pro sankce proti Íránu, tvrdí americký politolog.

Komentoval nedávnou zprávu, která ukázala, že americká velvyslankyně v OSN v roce 2010 – Susan Rice – poděkovala americké Agentuře pro národní bezpečnost (NSA) za špionáž členů Rady bezpečnosti OSN, která pomohla krokům Washingtonu proti Íránu, uvedl v úterý pro PressTV Dr. Kevin Barret, editor Veterans Today. Dodal, že se Spojené státy chovají jako „tyranský světový diktátor.

Dokumenty, které byly zveřejněny americkým novinářem Glennem Greenwaldem v jeho nedávné knize, ukázaly, že Rice požádala NSA, aby špehovala členy Rady bezpečnosti OSN, „aby mohla rozvinout strategii“ co se týče hlasování o sankcích proti Íránu kvůli jeho programu jaderné energie.


Pokud video nefunguje, je ke stažení zde

Podle interní zprávy NSA Rice řekla, že špehování ostatních stálých členů Rady bezpečnosti OSN – Číny, Anglie, Francie a Ruska – ze strany NSA nám dalo při jednání navrch“ a tato jednání vedla k sankcím proti Íránu v červnu 2010.

Dokument také ukazuje, že NSA špehovala diplomaty ostatních členů Rady bezpečnosti – včetně Bosny, Gabonu, Nigérie a Ugandy – jejichž velvyslanectví a mise již nebyly pod dohledem.

V podstatě byly tyto země – Bosna, Gabun, Nigérie a Uganda – specificky zaměřené a donuceny , aby hlasovaly pro sankce proti Íránu, již to nejsou nezávislé státy, nemají suverenitu, protože NSA může proniknout do komunikace jejich vůdců a nutit je, aby jednali podle zájmů těch, kteří řídí NSA,“ řekl Barret.

Je to svět tyranie a každý, kdo je ochoten žít ve světě ovládaném tímto druhem tyranie je naprosto mimo,“ dodal. „Svět by měl bojkotovat Spojené státy americké.

Překlad článku The world should boycott the US: Analyst
www.presstv.ir/detail/2014/05/13/362522/the-world-should-boycott-the-us/

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat