NEOVĚŘENO: Ukrajinské zlaté rezervy odvezeny do Spojených státu?

Zveřejněno 19 března 2014 autorem FreePub

Ukrajinské zlaté rezervy byly údajně narychlo letecky převezeny do Spojených států.

Ruské zpravodajské webové stránky Iskra News („Jiskra“) se sídlem v Záporoží na východní Ukrajině 7. března uvedly, že „Ukrajinské zlaté rezervy byly narychlo letecky převezeny do Spojených států z letiště Borispol na východě Kyjeva„.

Toto údajné převezení a zkonfiskování ukrajinských zlatých rezerv ze strany New York Federal Reserve nebylo potvrzeno západními médii.

Na webu Iskra News se píše:

Ve dvě hodiny ráno [7. března] bylo na ranveji letiště Borispol neoznačené dopravní letadlo. Podle letištního personálu přijela na letiště čtyři nákladní auta a dva minibusy Volkswagen, všechny nákladní automobil byly bez poznávacích značek, poté letadlo vzlétlo.

Tento údajný přepravit a propadnutí Ukrajiny zlatých rezerv ze strany New York Federal Reserve nebyla potvrzena západními médii .

Patnáct lidí v černých uniformách s maskami a neprůstřelnými vestami vyšlo ven, někteří byli ozbrojeni kulomety. Naložili do letadla více než 40 těžkých krabic.

Poté dorazil tajemný muž a vstoupil do letadla. Naložení nákladu bylo provedeno ve spěchu.

Ti, kteří viděli tuto tajemnou speciální operaci to neprodleně oznámili představitelům letiště, kteří řekli, aby se nevměšovali do záležitostí jiných lidí.

Později hovor vysoce postaveného úředníka z bývalého ministerstva příjmů oznámil, že dnes večer byly na příkaz jednoho z nových vůdců Ukrajiny všechny zlaté rezervy dány do péče Spojených států.

Z ruštiny do angličtiny přeložil Gold Anti-Trust Action Committee Inc (GATA).

V návaznosti na toto sdělení se tajemník GATA jménem Chris Powell zeptal Federal Reserve Bank of New York a amerického ministerstva zahraničí, zda si rezervní banka vzala ukrajinské zlato do opatrovnictví.

Mluvčí New York Fedu řekl: „Jakýkoli dotaz ohledně zlatých rezerv by měly být zaměřen na držitele účtu. Můžete se obrátit na ukrajinskou národní banku a probrat tuto zprávu.

GATA podala podobnou žádost na americké ministerstvo zahraničí, ale zatím nedostala žádnou odpověď.

Částečný překlad článku Ukraine’s Gold Reserves Secretly Flown Out and Confiscated By The New York Federal Reserve?
www.globalresearch.ca/ukraines-gold-reserves-secretely-flown-out-and-confiscated-by-the-new-york-federal-reserve/5373446

  • Vložit komentář

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat