Rubriky | Ameriky, Evropa

Tags | ,

USA budou cvičit a financovat batalion Donbas

Zveřejněno 27 září 2014 autorem FreePub

Semen Semenchenko, velitel praporu Donbas, se vrátil z USA s novými informacemi.

Velitel ukrajinského neonacistického praporu Donbas, Semen Semenchenko, se právě vrátil z USA, kde se setkal se senátory obou stran a obdržel závazky materiální podpory.

Na Facebooku dává podrobné vysvětlení této pomoci.

Byl také přijat dvěma instituty – Mezinárodní republikánský institut (International Republican Institute) a Národní demokratický institut (National Democratic Institute) – mezinárodními větvemi obou hlavních amerických politických stran. Semenchenko se setkal s demokratickým senátorem Robertem Menendezem a republikánským senátorem Robertem Corkerem.

Menendez a Corker jsou senátoři, kteří sponzorují zákon Ukraine Freedom Support Act, který Ukrajině přidělí peníze a pomoc, včetně dodávek zbraní. Radary, proti-tankové zbraně, bezpilotní letouny, komunikační systémy a mnoho dalších užitečných věcí pro naši armádu.[1]

Jedním z hlavních cílů jeho cesty bylo získat výcvik a mnohem více od americké armády. Soudě podle jeho profilu na Facebooku toho dosáhl.

Včera jsem podepsal smlouvu o organizování výcvikových kurzů pro bojovníky a důstojníky praporu Donbas od mobilních skupin instruktorů ze Spojených států v držení armády, kteří v současné době nejsou ve službě.

Budou pracovat podle tradičního výcvikového systému, který používají jednotky Navy Seals a Delta Force. Normy byly vyvinuty pro každé oddělení (průzkumné, speciální síly, bezpečnost atd.) a pro každého poddůstojníka (NCO).

Zvláštní pozornost bude věnována individuálnímu školení a týmové práci. Použijeme maximální počet praktických cvičení.

Dalším důležitým bodem je výcvik seržantů (NCO), aby mohli jednat nezávisle a řídit tým.

Instruktoři budou také pro přípravu vnitřních bezpečnostních sil a tento výcvik je jednou z forem nepřímé podpory, kterou Ukrajina dostává.[2]

Zdroje
[1]: Facebook – Семен Семенченко
[2]: Facebook – Семен Семенченко

Další informace
web senátora Corkera – Menendez, Corker Introduce Ukraine Freedom Support Act of 2014
The Telegraph – Ukraine crisis: the neo-Nazi brigade fighting pro-Russian separatists
ČTK – Ukrajinský radikál Jaroš organizuje na východě země domobranu

Překlad článku Ukrainian Neo-Nazi Commander: „The US is Training and Funding Us“
russia-insider.com/en/politics_ukraine/2014/09/26/06-54-29pm/ukrainian_neo-nazi_commander_us_training_and_funding_us

Foto: Semen Semenchenko v USA
Zdroj: Семен Семенченко

Komentáře
 • Vložit komentář

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • Ruda 11.10.2014 at 20.08

  Budou?Vždyt ten režim USA vycvičil ,vyzbrojil a řídí všechny teroristické skupiny.—–http://interbrigada.org/doneckij-morg-posledstviya-obstrela-vsu/

 • korbendalas 29.9.2014 at 17.27

  Mě spíš zaráží postoj Polska a jeho podpora Kyjevský vlády spolu s praporama Pravýho sektoru, Poláci asi zapoměli co skupiny Banerovců dělali s polákama a s polskýma židama, odhaduje se že banderovci povraždili přes 200 000 poláku a polských židů, a dneska Polsko nadšeně tleská Pravýmu sektoru kterej se veřejně vyjadřuje že jsou následovníci Bandery a ve vlajce maj nacistickou symboliku. Je mi na zvracení když vidím ja k má Evropa krátkou paměť na historii :-(

 • Krysar 28.9.2014 at 20.18

  Takže totalitní nedemokratické SSa (USA) budou zas v evropě (neb jednou už to udělali) podporovat rozrůstající se nacismus, aby vznikl konflikt a ekonomicky zrujnované SSa (USA) se mohli opět, tak jako tehdy, ekonomicky vzpamatovat.
  A páč je evropa blbá a překrucuje dějiny, nemůže se z toho ponaučit a bude tu velmi brzo mít něco, co tu už bylo s názvem 2 sv. válka a rusovi zas nezbude nic jiné, než na sebe vzít úděl osvoboditelů evropy.

 • Honza 28.9.2014 at 13.01

  Věřím, že se fašisti Ukroušský budou v pekle smažit spolu s USA.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat