Pochod proti Monsantu – 23. 5. 2015

Zveřejněno 19 května 2015 autorem FreePub

23. května 2015 se koná další ročník celosvětových pochodů proti společnosti Monsanto. Stejně jako loni, tak i letos tento pochod proběhne u nás v České republice v Praze.

Letošní ročník doplněn o téma TTIP.

Přidejte se prosím i vy, jakožto uvědomělí spotřebitelé a ukažte tak, že u nás Monsanto NECHCEME! Protestní pochod se sejde na 23. května 2015 ve 14:00 na Andělu a odtud půjde k americké ambasádě, viz tato mapa.

Nezapomeňte se přidat k facebookové události a šířit ji dál mezi své přátele!
>> www.facebook.com/events/450516931790413

Další informace o mezinárodním pochodu proti Monsantu:
www.march-against-monsanto.com

Komentáře
 • Vložit komentář

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • Miloslav Dědek 25.5.2015 at 14.07

  Souhlasím s tím, že lze považovat Monsanto a další firmy produkující GMO, jako třeba BASF a Syngenta za nepřátele pro celé lidstvo a proto je nevyhnutelně nutná jejich likvidace. Zatím neexistuje na světě organizace, která by se mohla účinně zabývat řešením podobných globálních problémů. Naštěstí už nyní je na světě dost velké množství rozumných a moudrých lidí, kteří si uvědomují, že současná národní i mezinárodní politika je založená na dogmatických premisách vycházejících z předpokladu, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně, globálně realizovat. Nebudou-li se podobné globální problémy účinně urychleně řešit, tak to špatně dopadne. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by rozumným a moudrým lidem byla cestou k dohodě, co bude v budoucnosti následovat. Více lze nalézt v následujícím odkazu:

  http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

 • Michal 20.5.2015 at 14.16

  Svět podle společnosti Monsanto
  Le Monde selon Monsanto

  ZEMĚ: Francie / Kanada / Německo
  ROK: 2008
  DÉLKA: 108 minut
  REŽIE: Marie-Monique Robin
  JAZYK: slovenština
  TITULKY: ne
  Znepokojivý dokument o praktikách nadnárodnej spoločnosti Monsanto a jej aktuálnych krokoch na poli biotechnológie a kontroly potravín. Už od jej založenia v roku 1901 sa rozvoj a bohatstvo spoločnosti Monsanto spájajú s výrobou a predajom mnohých chemických produktov, ktoré boli neskôr zakázané. V každom z týchto prípadov sa neskôr ukázalo, že spoločnosť klamala, zatajovala dôležité skutočnosti, alebo si jednoducho zaplatila štúdie, ktoré mali dokázať neškodnosť a zdravotnú nezávadnosť jej produktov. Na základe viacerých súdnych rozhodnutí musela spoločnosť platiť nemalé sumy, nijako to však nezastavilo jej víťazné ťaženie celým svetom. Dnes je spoločnosť Monsanto svetovým lídrom v produkcii geneticky modifikovaných potravín a s nimi spojeného herbicídu Roundup.

  Ke shlédnutí online:
  http://www.mustwatchtv.cz/2-zivotni-prostredi/19-svet-podle-spolecnosti-monsanto/

 • […] Pochod proti Monsantu – 23. 5. 2015 pochází z […]

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat